Dostupný 29“ MTB parťák pro víkendová dobrodružství i každodenní dojíždění. Ergonomie zaměřená na pohodlí a jízdní vlastnosti nabízejí snadné zatáčení při zachování dostatečné stability. Skladba převodů 2×9 nabízí široký rozsah pro strmá stoupání i rychlou jízdu po rovinách.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Dostupný 29“ MTB parťák pro víkendová dobrodružství i každodenní dojíždění. Ergonomie zaměřená na pohodlí a jízdní vlastnosti nabízejí snadné zatáčení při zachování dostatečné stability. Skladba převodů 2×9 nabízí široký rozsah pro strmá stoupání i rychlou jízdu po rovinách. O pohodlí se stará kromě pohodlného sedla, řídítek a gripů také odpružená vidlice. Hydraulické kotoučové brzdy zajistí snadnou kontrolu rychlosti a bezpečné zastavení.
| VÁHA | 15.50 kg |
|---|---|
| NOSNOST | 120 Kg |
| RÁM | tepelně vytvrzená hliníková slitina 6061-T6, zábavná geometrie |
| ODPRUŽENÁ VIDLICE | RST Gila, 1-1/8" / 100 mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | Shimano BB-UN101, 122,5 mm, BSA, shell 73 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | FSA No.10 Semi-Cartrige, 1-1/8“ |
| ZDVIH VPŘEDU | 100 mm |
| ROZSAH PŘEVODŮ | 2×9, 36/22 × 11–36, 536 % |
| ŘAZENÍ | SL-M300-2 |
| ŘAZENÍ | SLM300-9R |
| PŘEDNÍ MĚNIČ | FD-M300-2 |
| ZADNÍ MĚNIČ | RD-M310-9R |
| KLIKY | Samox SAC38731SS, 36/22 zubů |
| KAZETA | CSM300-9, 11–36 zubů |
| ŘETĚZ | KMC X9 |
| PŘEDNÍ BRZDA | hydraulická Alhonga HJ-OD07 |
| PŘEDNÍ KOTOUČ | Alhonga HJDXR 1614, ø 160 mm |
| ZADNÍ BRZDA | hydraulická Alhonga HJ-OD07 |
| ZADNÍ KOTOUČ | Alhonga HJDXR 1614, ø 160 mm |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | Solon s utěsněnými ložisky |
| ZADNÍ NÁBOJ | Solon s utěsněnými ložisky |
| PAPRSKY | SAPIM Leader, Stainless |
| RÁFKY | Stars J30 |
| PLÁŠTĚ | Rubena Cheetah, 29x2,1" |
| PŘEDSTAVEC | TDS-C342 Alloy, ø 31,8 mm, e45, +3° |
| ŘIDÍTKA | One1 Alloy, MTB AL-325BT, 9° backsweep, 6° upsweep, zvýšení 25 mm, š. 700 mm, ø 31,8 mm |
| GRIPY | VELO |
| SEDLO | Selle Royal Vivo |
| SEDLOVKA | One1 Alloy, ø 30,9 mm |
| PEDÁLY | Marwi, SP610, s hliníkovou klecí a odrazkou |
| Výrobce: |
Rock Machine
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Průměr kol | 29" |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Řazení/přehazovačka | Shimano Altus |
| Zamykání | Ne |
| Počet převodů | 2x9 |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu | hliník |