Váš košík je prázdný...
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
| VÁHA | 15.15 kg |
|---|---|
| NOSNOST | 120 Kg |
| RÁM | tepelně vytvrzená hliníková slitina 6061-T6, zábavná trailová geometrie |
| ODPRUŽENÁ VIDLICE | SR Suntour XCM 32, 120mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | Shimano BB-UN101, 122,5 mm, BSA, shell 73 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | FSA No.10 Semi-Cartrige, 1-1/8“ |
| ZDVIH VPŘEDU | 120 mm |
| ROZSAH PŘEVODŮ | 1x8, 11-45, 409% |
| ŘAZENÍ | SL-M315-8R |
| ZADNÍ MĚNIČ | SHIMANO ESSA RD-U2000 |
| KLIKY | Shimnao, FC-U2000-1, 32T |
| KAZETA | SHIMANO, ESSA, 8-SPEED, 11-45T |
| ŘETĚZ | KMC Z8.3 |
| PŘEDNÍ KOTOUČ | Shimano SM-RT10, ø 160 mm |
| ZADNÍ KOTOUČ | Shimano SM-RT10, ø 160 mm |
| BRZDY | SHIMANO MT200 |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | Shimano, HB-QC300 |
| ZADNÍ NÁBOJ | Shimano FH-QC300 |
| PAPRSKY | Sapim Leader, Stainless Black, bezpečnostní zámek niplu |
| RÁFKY | Stars J30 |
| PLÁŠTĚ | Schwalbe Nobby Nic 29×2,25" |
| PŘEDSTAVEC | ONE, Alloy, 31,8mm, +3° |
| ŘIDÍTKA | One Alloy, Comfy Riser, 31,8, W700, R30 |
| GRIPY | VELO |
| SEDLO | Selle Royal Vivo |
| SEDLOVKA | ONE, Alloy, 30.9mm |
| PEDÁLY | VP Components 536, Low profile platform with reflector |
| Výrobce: |
Rock Machine
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Průměr kol | 29" |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Řazení/přehazovačka | Shimano Cues |
| Zamykání | Ne |
| Zdvih vidlice | 120 mm |
| Počet převodů | 1X8 |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu | hliník |