Základní model Blizzu s hliníkovým rámem představuje esenci jednoduchosti. 1 převodník, 2 brzdy, 8 pastorků a 1 jezdec. Sečteno dohromady = moře zábavy bez starostí. O Blizz 5 se můžete opřít každý den, bez ohledu na to jestli jedete do kavárny na náměstí, kolem řeky do pizzerie na hřišti, nebo na místní lesní stezky.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Základní model Blizzu s hliníkovým rámem představuje esenci jednoduchosti. 1 převodník, 2 brzdy, 8 pastorků a 1 jezdec. Sečteno dohromady = moře zábavy bez starostí. O Blizz 5 se můžete opřít každý den, bez ohledu na to jestli jedete do kavárny na náměstí, kolem řeky do pizzerie na hřišti, nebo na místní lesní stezky. Jeho výbava je zvolena tak aby moc nezatížila kapsu při nákupu ani provozu a zároveň poskytuje výkon, jaký od moderního MTB požadujete.
| VÁHA | 15.15 kg |
|---|---|
| NOSNOST | 120 Kg |
| RÁM | tepelně vytvrzená hliníková slitina 6061-T6, zábavná trailová geometrie |
| ODPRUŽENÁ VIDLICE | SR Suntour XCM 32, 120mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | Shimano BB-UN101, 122,5 mm, BSA, shell 73 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | FSA No.10 Semi-Cartrige, 1-1/8“ |
| ZDVIH VPŘEDU | 120 mm |
| ROZSAH PŘEVODŮ | 1x8, 11-45, 409% |
| ŘAZENÍ | SL-M315-8R |
| ZADNÍ MĚNIČ | SHIMANO ESSA RD-U2000 |
| KLIKY | Shimnao, FC-U2000-1, 32T |
| KAZETA | SHIMANO, ESSA, 8-SPEED, 11-45T |
| ŘETĚZ | KMC Z8.3 |
| PŘEDNÍ KOTOUČ | Shimano SM-RT10, ø 160 mm |
| ZADNÍ KOTOUČ | Shimano SM-RT10, ø 160 mm |
| BRZDY | SHIMANO MT200 |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | Shimano, HB-QC300 |
| PŘEDNÍ RÁFEK | Stars J30 |
| ZADNÍ NÁBOJ | Shimano FH-QC300 |
| ZADNÍ RÁFEK | Stars J30 |
| PAPRSKY | SAPIM Leader, Stainless |
| PLÁŠTĚ | GOODYEAR Peak, 29x2,25" |
| PŘEDSTAVEC | One1 TDS-C342 Alloy, ø 31,8 mm, +3° |
| ŘIDÍTKA | One1 Alloy, MTB AL-325BT, 6° upsweep, 9° backsweep, zvýšení 25 mm, š. 720 mm, ø 31,8 mm |
| GRIPY | VELO |
| SEDLO | Selle Royal Vivo |
| SEDLOVKA | One1 Alloy, ø 30,9 mm |
| PEDÁLY | VP Components 536, Low profile platform with reflector |
| Výrobce: |
Rock Machine
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Průměr kol | 29" |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Řazení/přehazovačka | Shimano Cues |
| Zamykání | Ne |
| Zdvih vidlice | 120 mm |
| Počet převodů | 1X8 |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu | hliník |