Nejdostupnější 29“ Cathrine. Ergonomie zaměřená na pohodlí a jízdní vlastnosti nabízejí snadné zatáčení při zachování dostatečné stability. Skladba převodů 2x7 nabízí široký rozsah pro strmá stoupání i rychlou jízdu po rovinách. O pohodlí se stará kromě pohodlného sedla, řídítek a gripů také odpružená vidlice.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Nejdostupnější 29“ Cathrine. Ergonomie zaměřená na pohodlí a jízdní vlastnosti nabízejí snadné zatáčení při zachování dostatečné stability. Skladba převodů 2x7 nabízí široký rozsah pro strmá stoupání i rychlou jízdu po rovinách. O pohodlí se stará kromě pohodlného sedla, řídítek a gripů také odpružená vidlice. Hydraulické kotoučové brzdy zajistí snadnou kontrolu rychlosti a bezpečné zastavení.
| Ročník | 2026 |
| Rám | tepelně vytvrzená hliníková slitina 6061-T6, zábavná geometrie |
| Zdvih přední | 100 mm |
| Vidlice | RST Gila, 1-1/8" / 100 mm |
| Řazení | Shimano SL-M300 |
| Přesmykač | Shimano FD-M300 |
| Přehazovačka | Shimano RD-M200 |
| Kazeta | Shimano CS200-7, 12–32 zubů |
| Řetěz | KMC Z8.3 |
| Kliky | Samox SAC38731SS, 36/22 zubů |
| Hlavové složení | FSA No.10 Semi-Cartrige, 1-1/8“ |
| Brzda přední | Clarks Clout1 /Shimano SM-RT10, rotor ø 160 mm, hydraulic disc brake |
| Brzda zadní | Clarks Clout1 /Shimano SM-RT10, rotor ø 160 mm, hydraulic disc brake |
| Nába přední | Shimano HB-TX505, 32 děr, CL, rychloupínák |
| Nába zadní | Shimano FH-TY505-7, 32 děr, CL, M10×135 mm, rychloupínák |
| Ráfky | Stars J20S, 32 děr |
| Pláště | WTB Ranger Comp, 29×2,0" |
| Sedlovka | One1 Alloy, ø 30,9 mm |
| Sedlo | One1 Catherine |
| Pedály | Marwi, SP610, s hliníkovou klecí a odrazkou |
| Ostatní | Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
| Výrobce: |
Rock Machine
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | dámská kola |
| Průměr kol | 29" |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Řazení/přehazovačka | Shimano Altus |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Počet převodů | 2x7 |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu | hliník |