Váš košík je prázdný...
Pokud jde o poměr ceny, zábavy a rozsahu převodů, Blizz 20 těžko hledá sobě rovného soupeře.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Pokud jde o poměr ceny, zábavy a rozsahu převodů, Blizz 20 těžko hledá sobě rovného soupeře. Shimano CUES se dvěma převodníky, devíti pastorky a rozsahem 536% strčí orla do kapsy :) Jsou-li vaši doménou dlouhé výlety, máte v okolí prudké kopce, nebo jen máte rádi k dispozici větší porci převodů než většinou potřebujete, pak je Blizz 20 přesně pro vás. Výbavu doplňuje odpružená vidlice se 120 mm zdvihu a hydrulické brzdy Shimano s legendární spolehlivostí
| VÁHA | 15.50 kg |
|---|---|
| NOSNOST | 120 Kg |
| RÁM | tepelně vytvrzená hliníková slitina 6061-T6, zábavná trailová geometrie |
| ODPRUŽENÁ VIDLICE | RST Omega, 1-1/8" / 120 mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | Shimano BB-UN101, 122,5 mm, BSA, shell 73 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | FSA No.10 Semi-Cartrige, 1-1/8“ |
| ZDVIH VPŘEDU | 120 mm |
| ROZSAH PŘEVODŮ | 2×9, 36/22 × 11–36, 536 % |
| ŘAZENÍ | SHIMANO, SL-U4000-L, Rapidfire Plus Mono |
| ŘAZENÍ | SHIMANO, SL-U4000-9R, Rapidfire Plus |
| PŘEDNÍ MĚNIČ | SHIMANO FD-U4000 |
| ZADNÍ MĚNIČ | Shimano Cues RD-U3020 SGS |
| KLIKY | Shimano FC-U4000-2, 36-22T |
| KAZETA | Shimano CS-LG300-9, 11–36 zubů |
| ŘETĚZ | Shimano CN-LG500 |
| PŘEDNÍ KOTOUČ | Shimano SM-RT10, ø 180 mm |
| ZADNÍ KOTOUČ | Shimano SM-RT10, ø 180 mm |
| BRZDY | SHIMANO MT200 |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | Shimano, HB-QC300 |
| PŘEDNÍ RÁFEK | Stars J30 |
| ZADNÍ NÁBOJ | Shimano FH-QC300 |
| ZADNÍ RÁFEK | Stars J30 |
| PAPRSKY | Sapim Leader, Stainless Black, bezpečnostní zámek niplu |
| PLÁŠTĚ | WTB Ranger Comp, 29×2,3" |
| PŘEDSTAVEC | One1 TDS-C342 Alloy, ø 31,8 mm, +3° |
| ŘIDÍTKA | Velobel, BB, ø 31,8 mm, š. 760, 40R, 13° Backsweep |
| GRIPY | Herrmans, Luna Lock |
| SEDLO | Selle Royal Vivo |
| SEDLOVKA | One1 Alloy, ø 30,9 mm |
| PEDÁLY | ploché, nylon vyztužený skleněnými vlákny |
| Výrobce: |
Rock Machine
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Průměr kol | 29" |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Řazení/přehazovačka | Shimano Cues |
| Zamykání | Vidlice |
| Počet převodů | 2x9 |
| Zdvih vidlice | 120 mm |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu | hliník |