Dostupný model MTB 29“ hardtailu se stabilní geometrií a komfortní jízdní pozicí. Odpružená vidlice RST se 120 mm zdvihu a lockoutem nabízí dostatek komfortu, pohon 1×8 poskytují vhodný převod pro strmá stoupání i rychlé přesuny, hydraulické brzdy Shimano s kotouči 180 mm vás vždy bezpečně zastaví.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Dostupný model MTB 29“ hardtailu se stabilní geometrií a komfortní jízdní pozicí. Odpružená vidlice RST se 120 mm zdvihu a lockoutem nabízí dostatek komfortu, pohon 1×8 poskytují vhodný převod pro strmá stoupání i rychlé přesuny, hydraulické brzdy Shimano s kotouči 180 mm vás vždy bezpečně zastaví. Široké pláště s decentní figurou poskytují dostatek adheze a pohodlí při zachování nízkého valivého odporu na zpevněných cestách.
| NOSNOST | 120 Kg |
|---|---|
| RÁM | tepelně vytvrzená hliníková slitina 6061-T6, zábavná trailová geometrie |
| ODPRUŽENÁ VIDLICE | RST Omega, 1-1/8" / 120 mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | Shimano BB-UN101, 122,5 mm, BSA, shell 73 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | FSA No.10 Semi-Cartrige, 1-1/8“ |
| ZDVIH VPŘEDU | 120 mm |
| ROZSAH PŘEVODŮ | 1x8, 11-45, 409% |
| ŘAZENÍ | SL-M315-8R |
| ZADNÍ MĚNIČ | SHIMANO ESSA RD-U2000 |
| KLIKY | Shimnao, FC-U2000-1, 32T |
| KAZETA | SHIMANO, ESSA, 8-SPEED, 11-45T |
| ŘETĚZ | KMC Z8.3 |
| PŘEDNÍ KOTOUČ | Shimano SM-RT10, ø 180 mm |
| ZADNÍ KOTOUČ | Shimano SM-RT10, ø 160 mm |
| BRZDY | SHIMANO MT200 |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | Shimano, HB-QC300 |
| PŘEDNÍ RÁFEK | Stars J30 |
| ZADNÍ NÁBOJ | Shimano FH-QC300 |
| ZADNÍ RÁFEK | Stars J30 |
| PAPRSKY | Sapim Leader, Stainless Black, bezpečnostní zámek niplu |
| PLÁŠTĚ | WTB Ranger Comp, 29×2,3" |
| PŘEDSTAVEC | One1 TDS-C342 Alloy, ø 31,8 mm, +3° |
| ŘIDÍTKA | Velobel, BB, ø 31,8 mm, š. 760, 40R, 13° Backsweep |
| GRIPY | Herrmans, Luna Lock |
| SEDLO | Selle Royal Vivo |
| SEDLOVKA | One1 Alloy, ø 30,9 mm |
| PEDÁLY | ploché, nylon vyztužený skleněnými vlákny |
| Výrobce: |
Rock Machine
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Průměr kol | 29" |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Řazení/přehazovačka | Shimano Cues |
| Zamykání | Vidlice |
| Zdvih vidlice | 120 mm |
| Počet převodů | 1X8 |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu | hliník |