Váš košík je prázdný...
Karbonový hardtail se závodní geometrií a technologií vyvíjenou pro minimální hmotnost, rychlost a technicky náročné tratě. Krátká zadní stavba zaručuje výbornou akceleraci a skvělou ovladatelnost na technickém trailu.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Toto kolo je možné si zarezevovat. Předběžné termíny dodávek jsou uvedeny u jednotlivých velikostí. Pro Více informací o možnosti zarezervování získáte zde .
| Ročník | 2022 |
| Rám | Carbon MTB Race Pro Mid Modulus, Race Geometry, Tapered Head Tube, BB92, SR dropout, Boost Thru Axle 12x148 mm, Inner Cable Routing |
| Zdvih přední | 100 mm |
| Vidlice | RockShox SID SL Select RL R, Tapered, DebonAir, 15x110mm axle, 100mm travel |
| Řazení | SHIMANO SLX SL-M7100-IR RapidFire Plus, 12-speed |
| Přesmykač | - |
| Přehazovačka | SHIMANO XT RD-M8100 Shadow Plus |
| Kazeta | SHIMANO CS-M7100-12, 10-51T |
| Řetěz | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| Kliky | SHIMANO XT FC-M8100 Hollowtech II, 34T |
| Hlavové složení | Head set cover, ACROS AZX-220 R4, ZS44/28.6 | ZS56/40, BlockLock 150° |
| Představec | ONE1 Race Alloy, 31.8mm, -7° |
| Řidítka | ONE1 Race, Horizon Bow, 9° backsweep, 5mm rise, 760mm, 31.8mm |
| Brzda přední | SHIMANO XT BL-M8100, hydraulic disc brake, |
| Brzda zadní | SHIMANO XT BR-M8100, hydraulic disc brake, |
| Nába přední | DT Swiss X 1900 Spline DB25; 15x110mm, CENTER LOCK, |
| Nába zadní | DT Swiss X 1900 Spline DB25; 12x148mm, CENTER LOCK |
| Pláště | Schwalbe Racing Ray Performance TL-Ready, 29x2.25", ADDIX/ Schwalbe Racing Ralph Performance TL-Ready, 29x2.25", ADDIX Speedgrip |
| Sedlovka | ONE1 Race Carbon, PMP12, 27.2mm |
| Pedály | - |
| Barvy | GLOSS DARK RED/HOLOGRAM CHROME |
| Velikosti | 15.5" (S), 17.5" (M), 19.0" (L), 21.0" (XL) |
| Výrobce: |
Superior
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2022 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Řazení/přehazovačka | Shimano XT/SLX |
| Počet převodů | 1x12 |
| Materiál rámu | carbon |