Superior XP 9.2 je karbonový hardtail navržený pro sportovní a závodní XC jízdu s důrazem na efektivní šlapání, stabilitu a přesné ovládání. Lehký karbonový rám s moderní závodní geometrií umožňuje rychlou akceleraci a jisté vedení stopy i v technickém terénu. XP 9.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Superior XP 9.2 je karbonový hardtail navržený pro sportovní a závodní XC jízdu s důrazem na efektivní šlapání, stabilitu a přesné ovládání. Lehký karbonový rám s moderní závodní geometrií umožňuje rychlou akceleraci a jisté vedení stopy i v technickém terénu. XP 9.2 je ideální volbou pro jezdce, kteří chtějí rychlé a spolehlivé XC kolo s jasně sportovním charakterem.
| Ročník | 2026 |
| Rám | BF-FB-06, Carbon MTB Race Pro Mid Modulus,Advanced Race Geometry, Integrated Cable Routing, BB92, SR dropout, Boost Thru Axle 148x12 mm |
| Vidlice | RockShox Recon Silver RL R, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 100mm travel |
| Řazení | SHIMANO DEORE SW-M6250-IR, Di2, 12-speed |
| Přesmykač | SHIMANO DEORE RD-M6250-SGS |
| Kazeta | SHIMANO DEORE CS-M6100, 12-speed, 10-51T |
| Řetěz | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| Kliky | SHIMANO FC-MT510, 32T |
| Hlavové složení | ACROS AZX-327, ICR, ZS56/28.6 - ZS56/40, BlockLock 150° |
| Představec | ONE Race, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Řidítka | ONE Race, Alloy, 5mm rise, 31.8mm |
| Brzda přední | SHIMANO MT410, hydraulic disc brake, kotouč: SHIMANO SM-RT54, 180mm |
| Brzda zadní | SHIMANO MT410, hydraulic disc brake, kotouč: SHIMANO SM-RT54, 160mm |
| Nába přední | SHIMANO HB-TC500-15-B, 32H, CL, 15x110mm, THRU Type AXLE |
| Nába zadní | SHIMANO HB-TC500-15-B, 32H, CL, 15x110mm, THRU Type AXLE |
| Pláště | Schwalbe Racing Ray Performance, 29x2.25", ADDIX |
| Sedlovka | ONE Race, Alloy, 27.2mm |
| Sedlo | Fizi:k Ridon X5, Alloy |
| Pedály | - |
| Ostatní | nosnost: 120kg |
| Výrobce: |
Superior
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |