Výrazná rychlost do kopce s trailovým stylem při sjezdu. Přidáním vidlice se zdvihem 120 mm a teleskopické sedlovky k našemu hliníkovému rámu s koly 29" jsme vytvořili kolo, které je stejně rychlé a zábavné do kopce jako při sjezdu.Zábava na downcountry bez vysoké ceny. BIG.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Výrazná rychlost do kopce s trailovým stylem při sjezdu. Přidáním vidlice se zdvihem 120 mm a teleskopické sedlovky k našemu hliníkovému rámu s koly 29" jsme vytvořili kolo, které je stejně rychlé a zábavné do kopce jako při sjezdu.
Zábava na downcountry bez vysoké ceny. BIG.NINE TR 700 spojuje náš hliníkový rám LITE s vidlicí se zdvihem 120 mm na vzduchovém pružení a poskytuje rychlost i schopnosti trailového kola při sjezdu. S rychle valícími plášti 29×2,4" je dostatek trakce a teleskopická sedlovka pomáhá při ovládání na sjezdech. Odolné 10rychlostní řazení Shimano CUES nabízí dostatek převodů pro každý výjezd a hydraulické kotoučové brzdy umožňují bezpečné zpomalení.
| Ročník | 2026 |
| Rám | BIG.NINE TR LITE III; MAT aluminium; 29x2.4" max. WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Zdvih přední | 120 mm |
| Vidlice | Manitou Machete Comp; Air; 120 STR; Tapered; 44 mm fork offset |
| Řazení | Shimano SL-MT500-IL |
| Přehazovačka | Shimano Deore M6100; SGS |
| Kazeta | Shimano Deore M6100; 10-51 ATC; 12 GER |
| Řetěz | KMC X12 |
| Kliky | Shimano Deore MT512; 32 ATC 170 mm for all sizes |
| Hlavové složení | Acros ICR MERIDA EXTERNAL neck; Upper and lower IPS sealing |
| Představec | MERIDA TEAM CC III; MAT aluminium; 31.8 DSH; -6 ASD |
| Řidítka | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 760 WHB; 10 RHB |
| Brzda přední | Shimano MT200; 2 piston Brzdový kotouč Shimano RT10; 180mm |
| Brzda zadní | Shimano MT200; 2 piston Brzdový kotouč Shimano RT10; 180mm |
| Nába přední | Shimano TC500-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Nába zadní | Shimano TC500-MS-B; 148x12 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Ráfky | MERIDA COMP CC II; 25 IWR; MAT aluminium; tubeless ready |
| Pláště | Maxxis Rekon; 29x2.4"; wire |
| Sedlovka | MERIDA COMP TR; 30.9 DSP; 0 SSB; S: 125 SPT - M/L: 150 SPT - XL/XXL 175 SPT |
| Sedlo | MERIDA COMP SL; 25% recycled material; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Pedály | - |
| Výrobce: |
Merida
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Průměr kol | 29" |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Řazení/přehazovačka | Shimano Cues |
| Zamykání | Vidlice |
| Počet převodů | 1x10 |
| Zdvih vidlice | 120 mm |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu | hliník |