Cenově nejdostupnější model karbonového Blizze s jedním převodníkem a teleskopickou sedlovkou je vybaven vidlicí RockShox se se vzduchovým odpružením a 130 mm zdvihu. UDH patka pro zadní měnič a vnitřní vedení kabeláže v kanálcích snižují servisní nároky na minimum, stejně tak patentovaný systém SAPIM Secure lock pro stabilnější výplety.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Cenově nejdostupnější model karbonového Blizze s jedním převodníkem a teleskopickou sedlovkou je vybaven vidlicí RockShox se se vzduchovým odpružením a 130 mm zdvihu. UDH patka pro zadní měnič a vnitřní vedení kabeláže v kanálcích snižují servisní nároky na minimum, stejně tak patentovaný systém SAPIM Secure lock pro stabilnější výplety. Pohon Shimano CUES 1×11 poskytuje široký rozsah převodů, snadné řazení a násobně delší životnost komponent než běžné MTB pohonné sady. Celek doplňují spolehlivé a prakticky bezúdržbové hydraulické brzdy Shimano MT500.
| Ročník | 2026 |
| Rám | Carbon Mid Modulus BF-FB-02, pokročilá trailová geometrie, vnitřní vedení kabeláže pomocí trubiček, prostupnost plášťů 29x2,4", 27,5x2,6", |
| Zdvih přední | 130 mm |
| Vidlice | vzduchová RockShox Recon Silver RL, Tapered, pevná osa 15×110 mm / 130 mm |
| Řazení | Shimano SL-U6000 |
| Přehazovačka | Shimano RD-U6000 |
| Kazeta | Shimano CS-LG400-11, 11–50 zubů |
| Řetěz | Shimano CN-LG500 |
| Kliky | Shimano Cues FC-U6000, 32 zubů |
| Hlavové složení | FSA DX Pro, ZS44/EC49 |
| Představec | TDS-C342 Alloy, ø 31,8 mm, e60, +3° |
| Řidítka | One1 š. 760 mm, ø 31,8 mm |
| Brzda přední | SHIMANO MT500 / Shimano SM-RT54, ø 180 mm |
| Brzda zadní | SHIMANO MT500 / Shimano SM-RT54, ø 180 mm |
| Nába přední | Shimano HB-TC500-15-B |
| Nába zadní | Shimano FH-TC500-HM-B |
| Ráfky | WTB STi 30 |
| Dráty | Sapim Leader, Stainless Black, bezpečnostní zámek niplu |
| Pláště | GOODYEAR Escape, TLR, 29×2,35°, Tan Wall |
| Sedlovka | teleskopická One1 Alloy, ø 30,9 mm |
| Sedlo | Selle Royal Flex Tex SRX |
| Pedály | - |
| Ostatní | Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
| Výrobce: |
Rock Machine
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Průměr kol | 29" |
| Typ vidlice | vzduchová |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Řazení/přehazovačka | Shimano Cues |
| Zamykání | Vidlice |
| Počet převodů | 1x11 |
| Zdvih vidlice | 130mm |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu | karbon |