<b>rám</b> KELLYS TAYEN RS-series – Superlight design, advanced robotic welded Al 6061-T6 / Designed & manufactured in EUROPE / integrated removable battery, 1.5“ tapered HT, 12×148 mm Boost thru axle<b>motor</b> PANASONIC GXM AMXXPRO – Compact, High Torque & Low weight drive unit, max torque 105 Nm, weight 2.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
<b>rám</b> KELLYS TAYEN RS-series – Superlight design, advanced robotic welded Al 6061-T6 / Designed & manufactured in EUROPE / integrated removable battery, 1.5“ tapered HT, 12×148 mm Boost thru axle<b>motor</b> PANASONIC GXM AMXXPRO – Compact, High Torque & Low weight drive unit, max torque 105 Nm, weight 2.56 kg<b>baterie</b> KELLYS K2 AMXXPRO CARBON 820 Wh – superhigh energy density 236 Wh/kg, weight 3.48 kg, capacity 23 Ah, co-developed by KELLYS-BMZ<b>řadící jednotka</b> PANASONIC<b>cyklopočítač</b> PANASONIC GXM Center Display 501 – Bluetooth® 5.0 navigation, PANASONIC App conectivity<b>vidlice</b> ROCK SHOX Recon Silver RL (27.5") Boost, 130 mm, Solo Air / Motion Control / Maxle Stealth 15 mm thru axle<b>kliky</b> MIRANDA Delta (36T) – délka 170 mm<b>měnič</b> SHIMANO Cues U6000 (direct mount)<b>řazení</b> SHIMANO Cues SL-U6000–10R Rapidfire Plus<b>počet převodů</b> 10<b>kazetové pastorky</b> SHIMANO Linkglide CS-LG300–10 (11–48T)<b>řetěz</b> SHIMANO Linkglide CN-LG500<b>brzdy</b> SHIMANO MT200 Hydraulic Disc<b>brzdové páky</b> SHIMANO BL-MT200<b>brzdové kotouče</b> GALFER Fixed Disc Wave® DB03W Center Lock, přední 180 mm / zadní 180 mm<b>náboje</b> SHIMANO TC500–15-B / TC500-HM-B Disc Center Lock (32 děr)<b>ráfky</b> KLS Asesino 30 Disc 622×30 (32 děr)<b>výplet kola</b> stainless steel black<b>pláště</b> SCHWALBE Nobby Nic Performance 65–584 (27.5"x2.60) ADDIX, folding<b>hlavové složení</b> ACROS 1.8" tapered semi-integrated<b>pevná osa</b> přední ROCK SHOX Maxle Stealth 15×110 mm<b>představec</b> KLS Active – diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / délka 50 mm<b>řídítka</b> KLS Active RiseBar – diam 31.8 mm / rise 18 mm / šířka 720 mm<b>rukojete</b> KLS Poison OneLockon<b>sedlovka</b> LIMOTEC D1 Remote Telescopic – diam 30.9 mm / délka 405 mm, zdvih 125 mm<b>sedlo</b> KLS Ascend<b>pedály</b> plast<b>velikost rámu</b> S<b>hmotnost</b> 22.34 kg (S)
| rám | KELLYS TAYEN RS-series - Superlight design, advanced robotic welded Al 6061-T6 / Designed & manufactured in EUROPE / integrated removable battery, 1.5“ tapered HT, 12x148 mm Boost thru axle |
|---|---|
| motor | PANASONIC GXM AMXXPRO - Compact, High Torque & Low weight drive unit, max torque 105 Nm, weight 2.56 kg |
| baterie | KELLYS K2 AMXXPRO CARBON 820 Wh - superhigh energy density 236 Wh/kg, weight 3.48 kg, capacity 23 Ah, co-developed by KELLYS-BMZ |
| řadící jednotka | PANASONIC |
| cyklopočítač | PANASONIC GXM Center Display 501 - Bluetooth® 5.0 navigation, PANASONIC App conectivity |
| vidlice | ROCK SHOX Recon Silver RL (27.5") Boost, 130 mm, Solo Air / Motion Control / Maxle Stealth 15 mm thru axle |
| kliky | MIRANDA Delta (36T) - délka 170 mm |
| měnič | SHIMANO Cues U6000 (direct mount) |
| řazení | SHIMANO Cues SL-U6000-10R Rapidfire Plus |
| počet převodů | 10 |
| kazetové pastorky | SHIMANO Linkglide CS-LG300-10 (11-48T) |
| řetěz | SHIMANO Linkglide CN-LG500 |
| brzdy | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| brzdové páky | SHIMANO BL-MT200 |
| brzdové kotouče | GALFER Fixed Disc Wave® DB03W Center Lock, přední 180 mm / zadní 180 mm |
| náboje | SHIMANO TC500-15-B / TC500-HM-B Disc Center Lock (32 děr) |
| ráfky | KLS Asesino 30 Disc 622x30 (32 děr) |
| výplet kola | stainless steel black |
| pláště | SCHWALBE Nobby Nic Performance 65-584 (27.5"x2.60) ADDIX, folding |
| hlavové složení | ACROS 1.8" tapered semi-integrated |
| pevná osa | přední ROCK SHOX Maxle Stealth 15x110 mm |
| představec | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / délka 50 mm |
| řídítka | KLS Active RiseBar - diam 31.8 mm / rise 18 mm / šířka 720 mm |
| rukojete | KLS Poison OneLockon |
| sedlovka | LIMOTEC D1 Remote Telescopic - diam 30.9 mm / délka 405 mm, zdvih 125 mm |
| sedlo | KLS Ascend |
| pedály | plast |
| velikost rámu | S |
| hmotnost | 22.34 kg (S) |