Váš košík je prázdný...
Apache Hupahu Bosch 1 SE je horské elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bosch Performance CX sesmart systémem, baterií o kapacitě 750 Wh, pohonem Shimano XT 1x12, vzduchovou vidlicí a koly o průměru 29 palců.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Apache Hupahu Bosch 1 SE je horské elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bosch Performance CX sesmart systémem, baterií o kapacitě 750 Wh, pohonem Shimano XT 1x12, vzduchovou vidlicí a koly o průměru 29 palců.
| Ročník | 2025 |
| Rám | Apache Hupahu Bosch Al |
| Zdvih přední | 120 mm |
| Vidlice | vzduchová SR Suntour Axon 34 RL-RC |
| Řazení | Shimano Deore SL-M6100, Rapidfire Plus |
| Přehazovačka | Shimano XT RD-M8100-SGS, Shadow Plus |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100, 10-51 z. |
| Řetěz | Shimano M7100 |
| Kliky | FSA Bosch 170 mm, 34 z. |
| Hlavové složení | semiintegrované tapered Acros blocklock, 44/56 mm |
| Představec | Apache Al 31,8 x 90 mm, 7° |
| Řidítka | Apache Al 31,8 x 780 mm, zvýšení 15 mm |
| Brzda přední | hydraulické 4 pístkové Shimano BR-MT420 / Shimano SM-RT64 CL (180 mm) |
| Brzda zadní | hydraulické 4 pístkové Shimano BR-MT420 / Shimano SM-RT64 CL (180 mm) |
| Brzdové páky | hydraulické Shimano BL-MT401 |
| Nába přední | Shimano MT410 Boost, pevná osa 15 x 110 mm |
| Nába zadní | Shimano MT510 Boost, pevná osa 12 x 148 mm |
| Ráfky | Remerx e-Rocky RX 3025 |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam Performance 29 x 2,25 |
| Sedlovka | pevná Apache Al, ø 30,9 x 400 mm |
| Sedlo | Apache memory foam |
| Pedály | platformové VP-539 |
| Motor | Bosch Performance CX Gen. 4, 85 Nm |
| Baterie | integrovaná, PowerTube 750 Wh / 20,1 Ah, 4,3 kg |
| Ovládání / displej | barevný, Bosch Kiox 300 |
| Výrobce: |
Apache
|
| Kategorie: | Elektrokola / Horská kola |
| Materiál rámu | hliník |
| Ročník | 2025 |
| Určeno pro | pánská elektrokola |
| Typ vidlice | vzduchová |
| Sada | Shimano Deore / Shimano XT |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Uzamykání | Vidlice |
| Průměr kol | 29" |
| Typ pohonu | středový |
| Umístění baterie | Spodní rámová trubka |
| Kapacita baterie | 750 Wh |
| Značka motoru | Bosch Performance Line CX |
| Zdvih vidlice | 120 mm |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |