Horské elektrokolo s výkonným motorem Panasonic s 100 Nm a velkokapacitní baterií 725 Wh, které nabízí dojezd až 150 km. Díky lehkému hliníkovému rámu, vzduchové vidlici a hydraulickým brzdám zvládne terén i sportovní výlety spolehlivě a stylově.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Horské elektrokolo s výkonným motorem Panasonic s 100 Nm a velkokapacitní baterií 725 Wh, které nabízí dojezd až 150 km. Díky lehkému hliníkovému rámu, vzduchové vidlici a hydraulickým brzdám zvládne terén i sportovní výlety spolehlivě a stylově.
SR Suntour XCM32 AIR LOR DS (29") Boost, 120 mm
Nabízí pohodlí, jednoduché nastavení a spolehlivý výkon pro trail, lehký all-mountain a rekreační horská kola.
KELLYS TAYEN RS-series – lehký a odolný rám pro moderní elektrokola
Kombinuje nízkou hmotnost, pevnost a moderní konstrukční prvky. Nabízí vynikající tuhost a odolnost.
Motor a baterie
Elektrokolo Tayen RS10 je poháněno středovým motorem Panasonic GXM s maximálním točivým momentem přibližně 100 Nm, což poskytuje silnou asistenci při výšlapu i v kopcovitém terénu. Baterie je 725 Wh K2 MAXXPRO Carbon, integrovaná do rámu, což výrazně prodlužuje dojezd – Kellys uvádí reálný dojezd zhruba 120–150 km v závislosti na terénu a stylu jízdy.
Pro koho je ideální
| Rám | KELLYS TAYEN RS-series - Superlight design, advanced robotic welded Al 6061-T6 / Designed & manufactured in EUROPE / integrated removable battery, 1.5 |
| Vidlice | SR SUNTOUR XCM32 AIR LOR DS (29") Boost, 120 mm, air / Speed Lockout / 15 mm thru axle |
| Řazení | SHIMANO Cues SL-U4000-9R Rapidfire Plus |
| Přesmykač | SHIMANO Cues U4000 (direct mount) |
| Řetěz | SHIMANO Linkglide CN-LG500 |
| Kliky | MIRANDA Delta (36T) - délka 170 mm |
| Hlavové složení | ACROS 1.8" tapered semi-integrated |
| Představec | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / délka 50 mm |
| Řidítka | KLS Active RiseBar - diam 31.8 mm / rise 18 mm / šířka 720 mm |
| Brzda přední | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc, brzdové kotouče:GALFER Fixed Disc Wave® DB03W Center Lock, přední 180 mm / zadní 180 mm |
| Brzdové páky | SHIMANO BL-MT200 |
| Nába přední | SHIMANO TC500-15-B / TC500-HM-B Disc Center Lock (32 děr) |
| Ráfky | KLS Draft 23 Disc 622x23 (32 děr) |
| Pláště | SCHWALBE Smart Sam Active Line 57-622 (29"x2.25) K-Guard |
| Sedlovka | KLS Active - diam 30.9 mm / délka 400 mm |
| Sedlo | KLS Ascend |
| Pedály | plast |
| Velikosti | M/L |
| Hmotnost | 22.90 kg (L) |
| Ostatní | cyklopočítač: PANASONIC GXM Center Display 501 - Bluetooth® 5.0 navigation, PANASONIC App conectivity |
| Motor | PANASONIC GXM, max torque 100 Nm |
| Baterie | KELLYS K2 AMXXPRO CARBON 725 Wh - superhigh energy density 213 Wh/kg, weight 3.4 kg, capacity 20 Ah, co-developed by KELLYS-BMZ |
| Výplety | stainless steel black |
| Výrobce: |
Kellys
|
| Kategorie: | Elektrokola / Horská kola |
| Určeno pro | pánská elektrokola |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Umístění baterie | střed |
| Kapacita baterie | 725 Wh Wh |
| Značka motoru | Panasonic GXM |
| Zdvih vidlice | 120 mm |
| Typ brzd | hydraulické kotoučové brzdy |