KELLYS Soot X100 Aurora Borealis 2026 je špičkové gravel kolo určené pro cyklisty, kteří hledají dobrodružství a výkon na různorodých terénech. Karbonový rám zajišťuje lehkost a tuhost, což je ideální pro dynamickou jízdu jak na silnici, tak na štěrkových cestách.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
KELLYS Soot X100 Aurora Borealis 2026 je špičkové gravel kolo určené pro cyklisty, kteří hledají dobrodružství a výkon na různorodých terénech. Karbonový rám zajišťuje lehkost a tuhost, což je ideální pro dynamickou jízdu jak na silnici, tak na štěrkových cestách.
Kolo je vybaveno pevnou karbonovou vidlicí a elektronickýpřevodovým systémem 1x12 SHIMANO GRX RX827 Di2, který poskytuje spolehlivé a přesné řazení, optimalizované pro jízdu v terénu. Kotoučové brzdy SHIMANO GRX RX820 zajišťují vynikající brzdný výkon a kontrolu, nezbytnou pro bezpečné zvládnutí náročných sjezdů a technických úseků.
KELLYS Soot X100 Aurora Borealis 2026 je navržen pro ty, kteří chtějí prozkoumávat nové trasy a posouvat své hranice. Díky kombinaci moderních technologií a robustního designu je ideální volbou pro náročné jezdce, kteří vyhledávají dobrodružství bez kompromisů. Kolo je vybaveno karbonovými zapletenými koly, která řežou vzduch, šetří watty a mění každý záběr v bleskové zrychlení.
| Rám | KELLYS Gravel Concept Carbon Disc / 1.5" tapered HT, aerodynamic internal cable routing, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| Vidlice | KELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| Řazení | SHIMANO GRX ST-RX825-R Di2 Dual Control / BL-RX825-L |
| Přesmykač | SHIMANO GRX RX827 Di2 (direct mount) |
| Řetěz | SHIMANO CN-M7100 |
| Kliky | SHIMANO GRX RX820-1 Hollowtech II (40T) - délka 172.5 mm (M), 175 mm (L) |
| Hlavové složení | TOKEN A-BOX Aero integrated cable routing system |
| Představec | PROMAX (aerodynamic internal cable routing compatible with A-BOX head set) - dia |
| Řidítka | GravelBar, double butted, internal cable routing - diam 31.8 mm / šířka 420 mm ( |
| Brzda přední | SHIMANO GRX RX820 Hydraulic Disc |
| Brzdové páky | SHIMANO GRX ST-RX825-R Di2 Dual Control / BL-RX825-L |
| Pláště | SCHWALBE G-One Allround Performance 45-622 (700x45C) RaceGuard, ADDIX, folding |
| Sedlovka | KLS Active Road - diam 27.2 mm / délka 400 mm (M - L) |
| Sedlo | SELLE ITALIA Novus Boost Evo Superflow |
| Hmotnost | 9.60 kg (M) |
| Výplety | VISION SC 30 i23 Carbon Disc |
| Výrobce: |
Kellys
|
| Kategorie: | Gravel a CX / Gravel |
| Typ | Sport |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Materiál rámu | Karbon |
| Počet převodů | 1x12 |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |