Superior XR 9.5 GF je vysoce kvalitní silniční kolo typu Gran Fondo, navržené pro dlouhé rychlé jízdy s maximálním důrazem na efektivitu, stabilitu a pohodlí. Extrémně lehký karbonový rám XR s pokročilou geometrií kombinuje svižnou odezvu při zrychlení s klidným a jistým projevem ve vyšší rychlosti i po mnoha hodinách v sedle.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Superior XR 9.5 GF je vysoce kvalitní silniční kolo typu Gran Fondo, navržené pro dlouhé rychlé jízdy s maximálním důrazem na efektivitu, stabilitu a pohodlí. Extrémně lehký karbonový rám XR s pokročilou geometrií kombinuje svižnou odezvu při zrychlení s klidným a jistým projevem ve vyšší rychlosti i po mnoha hodinách v sedle. Elektronické řazení Shimano 105 Di2, kvalitní kola DT Swiss a pečlivě zvolená výbava dělají z XR 9.5 GF ideální volbu pro náročné jezdce, kteří chtějí rychlé, kultivované a dlouhodobě komfortní silniční kolo.
| Rám | SU-52-01, Carbon XR Race Mid Modulus, Road Advanced Geometry, Disc Brake Flat Mount, BB86.5, SH dropout, Thru Axle 142x12 mm, Inner cable routing, Di2 |
| Vidlice | XR Mid Modulus Carbon Fork |
| Řazení | SHIMANO 105 R7170, Di2, 2-speed |
| Přesmykač | SHIMANO 105 FD-R7150, Down Swing, Brazed-On Type |
| Kazeta | SHIMANO 105 CS-R7101, 12 speed, 11-34T |
| Řetěz | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| Kliky | SHIMANO 105 FC-R7100, Hollowtech II |
| Hlavové složení | ACROS AIX-318R1, ICR, OD56, IS52/28.6 - 40IPS |
| Představec | ONE Race ICR, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Řidítka | ONE Alloy, X-Race Aero, 31.8mm, Reach 70mm, Drop 127mm, Flare 2°, Backsweep 6° |
| Brzda přední | SHIMANO 105 R7170, hydraulic disc brake |
| Brzda zadní | SHIMANO 105 R7170, hydraulic disc brake |
| Pláště | Schwalbe Pro One Evo, V-Guard, TL-Easy, 30-622, ADDIX Race |
| Sedlovka | ONE Aero Carbon |
| Sedlo | Selle Royal SRX, 148mm |
| Hmotnost | 8.95 kg |
| Ostatní | zadní světlo: Litemove Rear Visibility Light, Red |
| Výplety | DT Swiss E 1800 SPLINE®, CL, 12x100mm, Tubeless Ready |
| Výrobce: |
Superior
|
| Kategorie: | Gravel a CX / Gravel |
| Typ | Sport |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Materiál rámu | Karbon |
| Řazení/přehazovačka | SHIMANO 105 R7170, Di2, 2-speed |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |