Váš košík je prázdný...
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Díky téměř 30 letům vývoje je karbonový Zaskar stvořenou MTB dokonalostí. Je to jedinné kolo, které vyhrálo světový pohár v XC, sjzdu, slalomu a trialu. Díky těmto úspěchům si můžete být jisti, že Zaskar zvládne vše, co mu připravíte. Je na čase se zamyslet nad tím, co pevňák zvládne.
| Ročník | 2020 |
| Cena rámu | 72720 |
| Rám | Zaskar Carbon 29” Frame, F.O.C™ Carbon, Triple Triangle™ Frame Construction, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, BB92 |
| Vidlice | RockShox Reba RL, 100mm, Solo Air, 15x110, remote lockout, tapered steerer, 51mm offset |
| Řazení | SRAM NX Eagle, 12-speed |
| Přehazovačka | SRAM NX Eagle |
| Kazeta | SRAM PG-1230, NX Eagle, 11-50, 12-speed |
| Řetěz | SRAM NX Eagle, 12-speed |
| Kliky | SRAM NX Eagle DUB, 34T |
| Hlavové složení | FSA No. 42E, Integrated |
| Představec | GT All Terra, 3D Forged Alloy, 31.8, 7 |
| Řidítka | GT All Terra Alloy Riser, Double-butted, 15mm rise, 7 |
| Brzda přední | SRAM Level T hydro disc, 160/160mm Centerline rotors |
| Nába přední | Formula 15x110Formula 12x148 |
| Ráfky | WTB ST i21 TCS, 32h, tubeless ready |
| Dráty | Double butted, 14/15g |
| Pláště | Vittoria Barzo, 29 x 2.25", TNT G+, tubeless readyVittoria Barzo, 29 x 2.25", TNT G+, tubeless ready |
| Sedlovka | All Terra Micro Adjust, 6061 Alloy, 30.9 x 400mm |
| Sedlo | Fabric Scoop Shallow Sport, steel rails |
| Pedály | Not Included |
| Výrobce: |
GT
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2020 |
| Podle pohlaví | pánská kola |