KELLYS Tayen RS50 P Rose Gold (820Wh) 2026 je skvělou volbou pro cyklisty, kteří hledají výkonný a stylové elektrokolo.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
KELLYS Tayen RS50 P Rose Gold (820Wh) 2026 je skvělou volbou pro cyklisty, kteří hledají výkonný a stylové elektrokolo. Díky středovému motoru Panasonic GXM AMXXPRO s točivým momentem 105 Nm a baterii KELLYS K2 AMXXPRO CARBON o kapacitě 820 Wh nabízí dojezd 140 až 200 km, což je ideální pro dlouhé výlety.
Tento model je vybaven vzduchovou vidlicí ROCK SHOX Recon pro pohodlnou jízdu a převody 1x10 SHIMANO Cues, které zajišťují hladké řazení. Hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO MT200 spolu se špičkovými kotouči Galfer poskytují spolehlivý brzdný výkon. Kolo o velikosti 29" zajišťuje stabilitu a snadnou ovladatelnost. Design v barvě Rose Gold dodává kolu moderní a atraktivní vzhled. Nabíječka je součástí balení, takže jste vždy připraveni na cestu.
Motor Panasonic
Středový motor Panasonic GXMAMXXPRO byl vytvořen ve spolupráci firmy Kellys a Panasonic, nabízí špičkový výkon při zachování velmi nízké hmotnosti. Díky krouticímu momentu 105 Nm a minimální váze zvládá i náročný terén a nízkou kadenci. Při překročení 25 km/h přechází plynule bez trhavého vypnutí, pocitově až kolem 27 km/h.
Motor disponuje také AUTO režimem, který přizpůsobuje asistenci stylu jízdy a podmínkám pro přirozený zážitek a vyšší efektivitu. Je vybaven mobilní aplikací s podporou OTA aktualizací a chytrým display-remote ovládáním.
Celý e-bike systém (s 900 Wh baterií) váží pouhých 6,1 kg, to z něj činí nejlehčí plně hodnotný e-bike systém, jaký je dnes k dispozici.
Baterie Kellys K2
Baterie Kellys K2 AMXXPRO Carbon 820 Wh je špičková volba pro ty, kdo hledají výkon a spolehlivost v jednom balení. Tato baterie se pyšní neskutečnou hustotou kapacity, což ji činí velmi lehkou a aktuálně nejlepší volbou na trhu.S kapacitou 820 Wh nabízí tato baterie dlouhý dojezd a umožňuje překonat vzdálenosti, které byste si jinak nedokázali představit. Je navržena s ohledem na moderní cyklisty, kteří vyžadují to nejlepší – ať už jde o každodenní dojíždění, nebo intenzivní víkendová dobrodružství.
Tato baterie je vytvořena z vysoce kvalitního karbonového materiálu, což zajišťuje nejen lehkost, ale i mimořádnou odolnost. Díky svému elegantnímu designu a snadné montáži se stane skvělým doplňkem ke každému elektrickému kolu. S Kellys K2 AMXXPRO Carbon zažijete svobodu pohybu, ať se vydáte kamkoliv.
Displej Panasonic GXM Center Display 501
Tento displej kombinuje nejnovější technologie s intuitivním designem. Díky velkému barevnému LCD panelu je displej perfektně čitelný i na přímém slunci, a ve spojení s ergonomickým dálkovým ovládáním a chytrou aplikací máte přístup k celé řadě funkcí a nastavení.
Automatický inteligentní režim zajišťuje, že nemusíte neustále ručně přepínat asistenty. Osvětlené dálkové ovládání umožňuje snadnou obsluhu i bez pohledu na displej. Inovativní funkce umožňuje použít váš smartphone jako displej, odkud lze pohodlně kontrolovat všechny funkce.
Kompatibilita s aplikacemi Komoot a Wahoo zajišťuje optimální plánování tras. GXM zobrazuje aktuální rychlost, stav baterie, výkon motoru a další důležité jízdní statistiky. Funkce asistenta chůze je připravena pomoci v každé situaci.
| Rám | KELLYS TAYEN RS-series - Superlight design, advanced robotic welded Al 6061-T6 / Designed & manufactured in EUROPE / integrated removable battery, 1.5 |
| Vidlice | ROCK SHOX Recon Silver RL (27.5") Boost, 130 mm, Solo Air / Motion Control / Maxle Stealth 15 mm thru axle |
| Řazení | SHIMANO Cues SL-U6000-10R Rapidfire Plus |
| Přesmykač | SHIMANO Cues U6000 (direct mount) |
| Řetěz | SHIMANO Linkglide CN-LG500 |
| Hlavové složení | ACROS 1.8" tapered semi-integrated |
| Představec | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / délka 50 mm |
| Řidítka | KLS Active RiseBar - diam 31.8 mm / rise 18 mm / šířka 720 mm |
| Brzda přední | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| Brzdové páky | SHIMANO BL-MT200 |
| Nába přední | SHIMANO TC500-15-B / TC500-HM-B Disc Center Lock (32 děr) |
| Nába zadní | SHIMANO TC500-15-B / TC500-HM-B Disc Center Lock (32 děr) |
| Ráfky | KLS Asesino 30 Disc 622x30 (32 děr) |
| Pláště | SCHWALBE Nobby Nic Performance 65-584 (27.5"x2.60) ADDIX, folding |
| Sedlovka | LIMOTEC D1 Remote Telescopic - diam 30.9 mm / délka 405 mm, zdvih 125 mm |
| Sedlo | KLS Ascend |
| Pedály | plast |
| Hmotnost | 22.34 kg (S) |
| Motor | PANASONIC GXM AMXXPRO - Compact, High Torque & Low weight drive unit, max torque 105 Nm, weight 2.56 kg |
| Baterie | KELLYS K2 AMXXPRO CARBON 820 Wh - superhigh energy density 236 Wh/kg, weight 3.48 kg, capacity 23 Ah, co-developed by KELLYS-BMZ |
| Řídící jednotka | PANASONIC |
| Ovládání / displej | PANASONIC GXM Center Display 501 - Bluetooth® 5.0 navigation, PANASONIC App conectivity |
| Výplety | stainless steel black |