XR 9.8 GR je ultralehké gravel kolo, které spojuje výkon, rychlost a pohodlí. Nový karbonový rám s inovativní geometrií posouvá hranice výkonu a poskytuje opravdu návykovou jízdu. Rám nabízí větší prostupnost pro pláště až do šířky 45 mm (při použití předního měniče 40 mm), což z něj činí ideální volbu pro rychlé gravel i endurance silničky.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Tento produkt je ve VIP slevě, jak se stát VIP?
XR 9.8 GR je ultralehké gravel kolo, které spojuje výkon, rychlost a pohodlí. Nový karbonový rám s inovativní geometrií posouvá hranice výkonu a poskytuje opravdu návykovou jízdu. Rám nabízí větší prostupnost pro pláště až do šířky 45 mm (při použití předního měniče 40 mm), což z něj činí ideální volbu pro rychlé gravel i endurance silničky. Kolo je vybaveno elektronickým řazením SRAM Force XPLR AXS 1×13, které nabízí široký rozsah převodů a bezdrátovou přesnost. Karbonová kola DT Swiss GRC 1600 zajišťují vysokou kvalitu a spolehlivost, což umožňuje pohodlnou jízdu i v lehkém terénu. Karbonové kombo řídítek a představce přináší dokonalou ergonomii a elegantní integraci kabelů pro lepší ovladatelnost.
| VÁHA | 7.70 kg |
|---|---|
| ISO norma | ISO 4210-2 Road Racing bicycles |
| EN norma | EN17406 Condition 2 For on and Off-Road riding and drops less than 15cm |
| NOSNOST | 120 Kg |
| RÁM | SU-51-01, Carbon XR Race High Modulus, Road Advanced Geometry, Disc Brake Flat Mount, BB86.5, SH dropout, Thru Axle 142x12 mm, Inner cable routing, Di2 compatible, mudguards ready. |
| VIDLICE | XR Hi Modulus Carbon Fork |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | SRAM DUB ROAD WIDE, PressFit, shell 41x86,5 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | ACROS AIX-525R3S, ICR, OD56, IS52/28.6 - 40IPS |
| PŘEDNÍ OSA | SB02-LT, TA12x119, M12xP1.5x8.5L, Light, Black |
| ZADNÍ OSA | SB02-LT, TA12x171.5, M12xP1.0x14.5L, Light, Black |
| ŘAZENÍ LEVÉ | SRAM FORCE AXS, electronic shifter |
| ŘAZENÍ | SRAM FORCE AXS, electronic shifter |
| ZADNÍ MĚNIČ | SRAM FORCE XPLR AXS, 13 speed |
| KLIKY | SRAM FORCE XPLR, DUB WIDE, 44T |
| KAZETA | SRAM FORCE XPLR XG-1391, 13-speed, 10-46T |
| ŘETĚZ | SRAM FORCE, Flattop 12s/13s, 120 Link |
| PŘEDNÍ BRZDA | SRAM FORCE AXS, hydraulic disc brake |
| PŘEDNÍ KOTOUČ | SRAM Centerline X, 160mm |
| ZADNÍ BRZDA | SRAM FORCE AXS, hydraulic disc brake |
| ZADNÍ KOTOUČ | SRAM Centerline X, 140mm |
| PŘEDNÍ VÝPLET | DT Swiss GRC 1600, Carbon, CL, 12x100mm, Height 42mm, Tubeless Ready |
| ZADNÍ VÝPLET | DT Swiss GRC 1600, Carbon, CL, 12x142mm, XDR, Height 42mm, Tubeless Ready |
| PŘEDNÍ PLÁŠŤ | Schwalbe G-One Allround, RaceGuard, TL-Easy, 40-622, ADDIX |
| ZADNÍ PLÁŠŤ | Schwalbe G-One Allround, RaceGuard, TL-Easy, 40-622, ADDIX |
| ŘIDÍTKA | ONE Carbon Integrated Cockpit ICR |
| GRIP LEVÝ | ONE Handlebar Tape |
| SEDLO | Fizi:k Vento Argo R5, Alloy |
| SEDLOVKA | ONE Aero Carbon |
| PODSEDLOVÁ OBJÍMKA | Frame Integrated Clamp |
| ZADNÍ SVĚTLO | Litemove Rear Visibility Light, Red |
| Rám | SU-51-01, Carbon XR Race High Modulus, Road Advanced Geometry, Disc Brake Flat Mount, BB86.5, SH dropout, Thru Axle 142x12 mm, Inner cable routing, Di |
| Vidlice | XR Hi Modulus Carbon Fork |
| Řazení | SRAM FORCE AXS |
| Přehazovačka | SRAM FORCE XPLR AXS, 13 speed |
| Kazeta | SRAM FORCE XPLR XG-1391, 13-speed, 10-46T |
| Řetěz | SRAM FORCE, Flattop 12s/13s, 120 Link |
| Kliky | SRAM FORCE XPLR, DUB WIDE, 44T |
| Řidítka | ONE Carbon Integrated Cockpit ICR |
| Brzda přední | SRAM FORCE AXS |
| Pláště | Schwalbe G-One Allround, RaceGuard, TL-Easy, 40-622, ADDIX |
| Sedlovka | ONE Aero Carbon |
| Sedlo | Fizi:k Vento Argo R5, Alloy |
| Výplety | DT Swiss GRC 1600, Carbon, CL |
| Výrobce: |
Superior
|
| Kategorie: | Gravel a CX / Gravel |
| Typ | Sport |
| Ročník | 2025 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Průměr kol | 28"/700C |
| Materiál rámu | Karbon |
| Řazení/přehazovačka | SRAM Force AXS |
| Odpružení kola | Bez odpružení |
| Počet převodů | 1x13 |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |