Superior XR 9.7 GR je vysoce výkonné gravelové kolo navržené pro rychlou jízdu na asfaltu i šotolině, s důrazem na efektivitu, stabilitu a dlouhodobý komfort. Karbonový rám XR kombinuje nízkou hmotnost s geometrií, která umožňuje držet vysoké tempo a zároveň zůstává čitelná a klidná i na delších trasách.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Superior XR 9.7 GR je vysoce výkonné gravelové kolo navržené pro rychlou jízdu na asfaltu i šotolině, s důrazem na efektivitu, stabilitu a dlouhodobý komfort. Karbonový rám XR kombinuje nízkou hmotnost s geometrií, která umožňuje držet vysoké tempo a zároveň zůstává čitelná a klidná i na delších trasách. Bezdrátový pohon SRAM Force XPLR AXS, karbonová kola DT Swiss GRC a pečlivě sladěné komponenty dělají z XR 9.7 GR ideální volbu pro náročné gravelové jezdce, kteří chtějí výkon bez kompromisů.
| Rám | SU-52-01, Carbon XR Race Mid Modulus, Road Advanced Geometry, Disc Brake Flat Mount, BB86.5, SH dropout, Thru Axle 142x12 mm, Inner cable routing, Di2 |
| Vidlice | XR Mid Modulus Carbon Fork |
| Řazení | SRAM FORCE AXS, electronic shifter |
| Přesmykač | SRAM FORCE XPLR AXS, 13 speed |
| Kazeta | SRAM FORCE XPLR XG-1391, 13-speed, 10-46T |
| Řetěz | SRAM FORCE, Flattop 12s/13s, 120 Link |
| Kliky | SRAM FORCE XPLR, DUB WIDE, 44T |
| Hlavové složení | ACROS AIX-318R1, ICR, OD56, IS52/28.6 - 40IPS |
| Představec | ONE Race ICR, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Řidítka | ONE Alloy, X-Race Aero, 31.8mm, Reach 70mm, Drop 127mm, Flare 2°, Backsweep 6° |
| Brzda přední | SRAM FORCE AXS, hydraulic disc brake |
| Brzda zadní | SRAM FORCE AXS, hydraulic disc brake |
| Pláště | Schwalbe G-One RS Performance, RaceGuard, TL-Ready, 40-622, ADDIX Eco |
| Sedlovka | ONE Aero Carbon |
| Sedlo | Fizi:k Vento Argo R5, Alloy |
| Hmotnost | 8.45 kg |
| Ostatní | zadní světlo: Litemove Rear Visibility Light, Red |
| Výplety | přední: DT Swiss GRC 1600, Carbon, CL, 12x100mm, Tubeless Ready, zadní:DT Swiss GRC 1600, Carbon, CL |
| Výrobce: |
Superior
|
| Kategorie: | Gravel a CX / Gravel |
| Typ | Sport |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Materiál rámu | Karbon |
| Řazení/přehazovačka | SRAM FORCE AXS, electronic shifter |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |