Superior XR 9.7 GF je vysoce výkonné silniční kolo typu Gran Fondo, navržené pro dlouhé rychlé jízdy bez kompromisů v pohodlí. Extrémně lehký karbonový rám XR kombinuje závodní efektivitu s geometrií, která umožňuje stabilní, klidný projev i po mnoha hodinách v sedle.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Superior XR 9.7 GF je vysoce výkonné silniční kolo typu Gran Fondo, navržené pro dlouhé rychlé jízdy bez kompromisů v pohodlí. Extrémně lehký karbonový rám XR kombinuje závodní efektivitu s geometrií, která umožňuje stabilní, klidný projev i po mnoha hodinách v sedle. Precizní elektronické řazení, karbonová kola a pečlivě sladěné komponenty dělají z XR 9.7 GF ideální volbu pro náročné jezdce, kteří chtějí rychlost, kultivovanost a dlouhodobý komfort v jednom celku.
| VÁHA | 7.90 kg |
|---|---|
| ISO norma | ISO 4210-2 Road Racing bicycles |
| EN norma | EN17406 Condition 6 Suitable Road Riding |
| NOSNOST | 120 Kg |
| RÁM | SU-51-01, Carbon XR Race High Modulus, Road Advanced Geometry, Disc Brake Flat Mount, BB86.5, SH dropout, Thru Axle 142x12 mm, Inner cable routing, Di2 compatible, mudguards ready. |
| VIDLICE | XR Hi Modulus Carbon Fork |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | SHIMANO BB-72-41B, PressFit, shell 41x86.5mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | ACROS AIX-318R1, ICR, OD56, IS52/28.6 - 40IPS |
| PŘEDNÍ OSA | SB02-LT, TA12x119, M12xP1.5x8.5L, Light, Black |
| ZADNÍ OSA | SB02-LT, TA12x171.5, M12xP1.0x14.5L, Light, Black |
| ŘAZENÍ LEVÉ | SHIMANO ULTEGRA R8170, Di2, 2-speed |
| ŘAZENÍ | SHIMANO ULTEGRA R8170, Di2, 12-speed |
| PŘEDNÍ MĚNIČ | SHIMANO ULTEGRA FD-R8150, Down Swing, Brazed-On Type |
| ZADNÍ MĚNIČ | SHIMANO ULTEGRA RD-R8150, Shadow Design |
| KLIKY | SHIMANO ULTEGRA FC-R8100, Hollowtech II |
| KAZETA | SHIMANO ULTEGRA CS-R8101, 12-speed, 11-34T |
| ŘETĚZ | SHIMANO XT CN-M8100 |
| PŘEDNÍ BRZDA | SHIMANO ULTEGRA R8170, hydraulic disc brake |
| PŘEDNÍ KOTOUČ | SHIMANO RT-CL800, 160mm |
| ZADNÍ BRZDA | SHIMANO ULTEGRA R8170, hydraulic disc brake |
| ZADNÍ KOTOUČ | SHIMANO RT-CL800, 140mm |
| PŘEDNÍ VÝPLET | DT Swiss ERC 1600 SPLINE®, Carbon, CL, 12x100mm, Height 45mm, Tubeless Ready |
| ZADNÍ VÝPLET | DT Swiss ERC 1600 SPLINE®, Carbon, CL, 12x142mm, SH11, Height 45mm, Tubeless Ready |
| PŘEDNÍ PLÁŠŤ | Schwalbe Pro One Evo, V-Guard, TL-Easy, 30-622, ADDIX Race |
| ZADNÍ PLÁŠŤ | Schwalbe Pro One Evo, V-Guard, TL-Easy, 30-622, ADDIX Race |
| PŘEDSTAVEC | ONE Race ICR, Alloy, 31,8mm, -7° |
| ŘIDÍTKA | ONE Alloy, X-Race Aero, 31.8mm, Reach 70mm, Drop 127mm, Flare 2°, Backsweep 6° |
| GRIP LEVÝ | ONE Handlebar Tape |
| SEDLO | Fizi:k Vento Argo R5, Alloy |
| SEDLOVKA | ONE Aero Carbon |
| PODSEDLOVÁ OBJÍMKA | Frame Integrated Clamp |
| ZADNÍ SVĚTLO | Litemove Rear Visibility Light, Red |
| Výrobce: |
Superior
|
| Kategorie: | Gravel a CX / Gravel |
| Typ | Sport |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |