Superior TEAM 27.3 je lehké a skvěle ovladatelné juniorské horské kolo s novým hliníkovým rámem a pokročilou geometrií navrženou přímo pro mladé jezdce. Díky vylepšené dětské ergonomii – kratší kliky, snadno dosažitelné páky a úzký cockpit – se dětem kolo lépe ovládá, pohodlněji řadí i bezpečně brzdí.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Superior TEAM 27.3 je lehké a skvěle ovladatelné juniorské horské kolo s novým hliníkovým rámem a pokročilou geometrií navrženou přímo pro mladé jezdce. Díky vylepšené dětské ergonomii – kratší kliky, snadno dosažitelné páky a úzký cockpit – se dětem kolo lépe ovládá, pohodlněji řadí i bezpečně brzdí. Spolehlivé řazení Shimano CUES 1×10, hydraulické brzdy Shimano a odpružená vidlice SR Suntour XCR dělají z TEAM 27.3 ideální kolo pro děti, které chtějí jezdit víc a s větší jistotou.
Nový hliníkový rám
Pokročilá juniorské geometrie, vnitřní vedení kabeláže a nízká hmotnost zajišťují snadné ovládání a stabilitu v terénu i na cyklostezkách.
Široký rozsah převodů
Široký rozsah převodů 11–48T je ideální pro dětské nohy — lehké stoupání, pohodlné řazení a dlouhá životnost systému.
Hydraulické brzdy
Silný a citlivý brzdný účinek dává dětem jistotu i v náročnějších situacích, a to za každého počasí.
Vzduchová odpružená vidlice
Spolehlivá vidlice s hladkým chodem zvyšuje komfort a kontrolu nad kolem, ideální pro mladé jezdce objevující terén.
| Rám | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Junior Geometry, 1xOptimized, BB BSA, Inner cable routing, Disc Brake Flat mount |
| Vidlice | SR Suntour XCR32, AHEAD 1-1/8", QR Type, 100mm travel |
| Řazení | SHIMANO CUES SL-U6050-10R, SHORT REACH, RAPIDFIRE Plus, 10-speed |
| Přesmykač | SHIMANO CUES RD-U6000, Shadow Plus Design |
| Kazeta | SHIMANO CUES CS-LG400, 10-speed, 11-48T |
| Řetěz | KMC eGLIDE, LinkGlide |
| Kliky | ONE Sport, Alloy, Narrow/Wide, 152mm, 30T |
| Hlavové složení | ONE CH919TBW, 1-1/8 |
| Představec | ONE, Alloy, 31,8mm, +3° |
| Řidítka | ONE Alloy, 12mm rise, back sweep 9°, 31.8mm |
| Brzda přední | SHIMANO MT200, hydraulic disc brake, kotouč: 160mm |
| Brzda zadní | SHIMANO MT200, hydraulic disc brake, kotouč: 160mm |
| Nába přední | ONE Sport, 28H, Disc, M9x100mm, QR Type |
| Nába zadní | ONE Sport, 28H, Disc, M9x100mm, QR Type |
| Pláště | Schwalbe Racing Ray Performance, TwinSkin, TL-Ready, 27.5x2.25", ADDIX |
| Sedlovka | ONE, Alloy, 27.2mm |
| Sedlo | Selle Royal Mini Vivo |
| Pedály | - |
| Hmotnost | 12.50 kg |
| Výrobce: |
Superior
|
| Kategorie: | Dětská kola / 27.5" |
| Materiál rámu | hliník |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Průměr kol | 27 |
| Počet převodů | 1x10 |
| Odpružení kola | ano |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Typ brzd | hydraulické |