Superior RACER 24 je lehké juniorské kolo navržené tak, aby dětem poskytlo stabilní, jistou a snadno ovladatelnou jízdu každý den. Nový hliníkový rám s juniorskou geometrií, plynulé řazení a pohodlné odpružení pomáhají mladým jezdcům zvládat i méně rovné povrchy s větším komfortem a kontrolou.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Superior RACER 24 je lehké juniorské kolo navržené tak, aby dětem poskytlo stabilní, jistou a snadno ovladatelnou jízdu každý den. Nový hliníkový rám s juniorskou geometrií, plynulé řazení a pohodlné odpružení pomáhají mladým jezdcům zvládat i méně rovné povrchy s větším komfortem a kontrolou. Díky účinným brzdám se kolo bezpečně zastaví v každé situaci, což z něj dělá ideální volbu pro děti, které potřebují spolehlivé a předvídatelné kolo.
| Rám | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Junior Geometry,1xOptimized, BB BSA, SR dropout |
| Vidlice | SR Suntour XCT JR24, 1-1/8",Soft Spring, QR Type, 50mm travel |
| Řazení | SHIMANO SL-RV400-8R, REVOSHIFT, 8-speed |
| Přesmykač | SHIMANO TOURNEY TX RD-TX800 |
| Kazeta | SHIMANO CS-HG31, 8-speed, 11-34T |
| Řetěz | KMC Z8.3 |
| Kliky | ONE Sport, Alloy, Narrow/Wide, 127mm, 28T |
| Hlavové složení | ONE CH919TBW, 1-1/8 |
| Představec | ONE, Alloy, 25.4mm, 15° |
| Řidítka | ONE Alloy, 25.4mm |
| Brzda přední | Tektro, V-Brake, Alloy |
| Brzda zadní | Tektro, V-Brake, Alloy |
| Nába přední | ONE Sport, 24H, M9x100mm, QR Type |
| Nába zadní | ONE Sport, 24H, M9x100mm, QR Type |
| Ráfky | STARS J19SZ, 24H |
| Pláště | Schwalbe Billy Bonkers, KevlarGuard, 24x2.00 |
| Sedlovka | ONE, Alloy, 27.2mm |
| Sedlo | Selle Royal Explora Junior 24" |
| Pedály | VP Components VPE-229, Junior Platform Pedals |
| Ostatní | nosnost: 60 kg |