Superior GA 9.1 je gravel adventure kolo navržené pro dlouhé cesty, každodenní objevování i vícedenní výpravy s výbavou. Zcela nový karbonový rám GA s pohodlnou a stabilní geometrií nabízí klidný projev, vysoký komfort a jistotu i při plném zatížení. Díky širokým plášťům, spolehlivému pohonu Shimano CUES a množství montážních bodů je GA 9.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Superior GA 9.1 je gravel adventure kolo navržené pro dlouhé cesty, každodenní objevování i vícedenní výpravy s výbavou. Zcela nový karbonový rám GA s pohodlnou a stabilní geometrií nabízí klidný projev, vysoký komfort a jistotu i při plném zatížení. Díky širokým plášťům, spolehlivému pohonu Shimano CUES a množství montážních bodů je GA 9.1 ideální volbou pro jezdce, kteří hledají univerzální gravel kolo připravené na skutečné dobrodružství.
| VÁHA | 10.45 kg |
|---|---|
| ISO norma | ISO 4210-2 Road Racing bicycles |
| EN norma | EN17406 Condition 2 For on and Off-Road riding and drops less than 15cm |
| NOSNOST | 120 Kg |
| RÁM | PD-FB-65E, Carbon Mid Modulus, BSA 68, Flat Mount 160, 12x142, UDH, ACROS headset, SP 27,2, Cable roating thru headset |
| VIDLICE | GA Carbon Fork |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | SHIMANO, Cartridge Bearing |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | ACROS AIX-318R1, ICR, OD56, IS52/28.6 - 40IPS |
| ŘAZENÍ LEVÉ | SHIMANO CUES ST-U6030, 2-speed |
| ŘAZENÍ | SHIMANO CUES U6030, 11-speed |
| PŘEDNÍ MĚNIČ | SHIMANO CUES FD-U6030, Brazed-On Type |
| ZADNÍ MĚNIČ | SHIMANO CUES RD-U6040, Shadow Design |
| KLIKY | SHIMANO CUES FC-U6030-2, 46-32T |
| KAZETA | SHIMANO CUES CS-RS400, 11 speed, 11-36T |
| ŘETĚZ | KMC eGLIDE, LinkGlide |
| PŘEDNÍ BRZDA | SHIMANO CUES U6030, hydraulic disc brake |
| PŘEDNÍ KOTOUČ | SHIMANO SM-RT54, 160mm |
| ZADNÍ BRZDA | SHIMANO CUES U6030, hydraulic disc brake |
| ZADNÍ KOTOUČ | SHIMANO SM-RT54, 160mm |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | SHIMANO HB-RS470, 28H, CL, 12x100mm, THRU Type AXLE |
| PŘEDNÍ RÁFEK | STARS J25D, Disc, Alloy, Tubeless, 28H |
| PŘEDNÍ PLÁŠŤ | Schwalbe G-One Comp Active Line, K-Guard, 45-622, Green Compound, 50EPI |
| ZADNÍ NÁBOJ | SHIMANO FH-RS470, 28H, CL, 12x142mm, THRU Type AXLE |
| ZADNÍ RÁFEK | STARS J25D, Disc, Alloy, Tubeless, 28H |
| ZADNÍ PLÁŠŤ | Schwalbe G-One Comp Active Line, K-Guard, 45-622, Green Compound, 50EPI |
| PAPRSKY | SAPIM Race, Stainless Black |
| NIPLE | SAPIM, Brass |
| PŘEDSTAVEC | ONE, Alloy, 31,8mm, +6° |
| ŘIDÍTKA | ONE Alloy, Allroad Swift, Drop 129mm, Reach 65mm, Flare 8° |
| GRIP LEVÝ | ONE Handlebar Tape |
| SEDLO | Selle Royal SRX, 148mm |
| SEDLOVKA | ONE Race, Alloy, 27.2mm |
| PODSEDLOVÁ OBJÍMKA | ONE CC-080A, 31.8mm, Black |
| Výrobce: |
Superior
|
| Kategorie: | Gravel a CX / Gravel |
| Typ | Sport |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |