Jeho hlavním úkolem je dopravit vás tam kde chcete být. Výlety po okolí, cesty do práce, nebo za přáteli na zahradu? Umíme a dlouho bez toho aby váš Rokk vyžadoval cokoliv krom mazání řetězu a dofoukání plášťů.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Jeho hlavním úkolem je dopravit vás tam kde chcete být. Výlety po okolí, cesty do práce, nebo za přáteli na zahradu? Umíme a dlouho bez toho aby váš Rokk vyžadoval cokoliv krom mazání řetězu a dofoukání plášťů. Osvědčená sada pohonu Shimano se 3 převodníky a 7 pastorky nabízí správný převod pro každou situaci, vydrží dlouho správně fungovat bez zásahu mechanika a až nastane čas na výměnu dílů, vaše kapsa to skoro nepozná. Brzdy typu V-brake jsou spolehlivé a dostatečně účinné. Ergonomická řidítka mají DNA v našich MTB modelech, jen jsme je zkrátili pro komfortnější pozici rukou. Odpružená vidlice se zdvihem 60mm se postará o zmírnění únavy na nerovném povrchu
| Ročník | 2025 |
| Rám | tepelně vytvrzená hliníková slitina 6061-T6, zábavná geometrie |
| Zdvih přední | 65mm |
| Vidlice | Zoom 187 HLO, 1-1/8", rychloupínák / 65 mm |
| Řazení | Shimano ST-EF500-7R EZ-Fire Plus, 7 r. |
| Přesmykač | Shimano TY FD-TY510-TS6, Top Swing, Dual-Pull |
| Přehazovačka | Shimano RD-M310-L |
| Kazeta | Shimano MF-TZ500-7, 14–34 zubů |
| Řetěz | KMC Z8.3 |
| Kliky | Shimano FC-TY301, 48/38/28 zubů |
| Hlavové složení | FSA No.10 Semi-Cartrige |
| Představec | One1 MAS-D61808 Alloy, ø 31,8mm, ±15° |
| Řidítka | Velobel, BB, ø 31,8 mm, š. 660, 40R, 13° Backsweep |
| Brzda přední | ráfková Radius |
| Brzda zadní | ráfková Radius |
| Nába přední | One1 KTA55F, 32 děr, M9×100 mm, rychloupínák |
| Nába zadní | One1 KTA52R, 32 děr, M10×135 mm, Freewheel, rychloupínák |
| Ráfky | Stars J19 |
| Dráty | Sapim Leader, Stainless Black, bezpečnostní zámek niplu |
| Pláště | WTB Riddler Comp, 700x45C, Reflective stripe |
| Sedlovka | One1 Alloy, ø 27,2 mm |
| Sedlo | Selle Royal Vivo |
| Pedály | ploché, nylon vyztužený skleněnými vlákny |
| Ostatní | Stojánek Atran Velo, Stylo HV |
| Výrobce: |
Rock Machine
|
| Kategorie: | Trekingová, městská / Urban |
| Ročník | 2025 |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Materiál rámu | hliník |
| Průměr kol | 28"/700C |
| Typ brzd | ráfkové V-Brake |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Počet převodů | 3x7 |
| Zamykání | Ne |
| Zdvih vidlice | 65mm |