Vrcholný model řady Lukk Cr nabízí vynikající poměr výkonu, výbavy a ceny. Doplněný komfortní ergonomií a minimálními servisními nároky. Základem je karbonová rámová sada s montážními body pro bikepacking výbavu, blatníky a nosič.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Vrcholný model řady Lukk Cr nabízí vynikající poměr výkonu, výbavy a ceny. Doplněný komfortní ergonomií a minimálními servisními nároky. Základem je karbonová rámová sada s montážními body pro bikepacking výbavu, blatníky a nosič. Zapletená kola DT Swiss GR1600 a sada Shimano GRX 1×12 Di2 poskytují špičkový výkon, raisrová řidítka s krátkým reachem a moderní sedlo se starají o pohodlí. Sedlovka 27,2 mm s objímkou a standardní díly kokpitu umožňují snadné nastavení posedu. Chytré vnitřní vedení, závitový střed a UDH patka zaručují snadnou údržbu.
| VÁHA | 8.95 kg |
|---|---|
| NOSNOST | 120 Kg |
| RÁM | Full Carbon Mid Modulus, BSA BB, UDH |
| VIDLICE | Full carbon, tappered steerer |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | Shimano BSA |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | Token S-BOX |
| ROZSAH PŘEVODŮ | 1×12, 10–51, 510 % |
| ZADNÍ MĚNIČ | SHIMANO GRX RD-RX827 Di2 |
| KLIKY | SHIMANO GRX FC-RX820, Hollowtech II, 42T |
| KAZETA | Shimano CS-M6100-12, 10–51 zubů |
| ŘETĚZ | Shimano Deore CN-M6100 |
| PŘEDNÍ BRZDA | SHIMANO GRX, Di2 |
| PŘEDNÍ KOTOUČ | Shimano SM-RT64, ø 160 mm |
| ZADNÍ BRZDA | SHIMANO GRX, Di2, 12 speed |
| ZADNÍ KOTOUČ | Shimano SM-RT64, ø 160 mm |
| PŘEDNÍ VÝPLET | DT SWISS, GR 1600 SPLINE |
| ZADNÍ VÝPLET | DT SWISS, GR 1600 SPLINE |
| PLÁŠTĚ | WTB Vulpine,, 40 x 700 TCS Light/Fast Rolling, Tanwall |
| PŘEDSTAVEC | ONE1 Alloy, 31.8mm, -8° |
| ŘIDÍTKA | Satori Allroad Swift |
| GRIPY | Velo Reflective |
| SEDLO | Selle Royal Flex Tex SRX |
| SEDLOVKA | karbonová One1 Race, ø 27,2 mm |
| Výrobce: |
Rock Machine
|
| Kategorie: | Gravel a CX / Gravel |
| Typ | Sport |
| Ročník | 2025 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Průměr kol | 28"/700C |
| Materiál rámu | Karbon |
| Řazení/přehazovačka | Shimano GRX |
| Odpružení kola | Bez odpružení |
| Počet převodů | 1x12 |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |