Nejrychlejší model řady Lukk Cr. Vynikající poměr výkonu, výbavy a ceny. Doplněný komfortní ergonomií a minimálními servisními nároky. Základem je karbonová rámová sada s montážními body pro bikepacking výbavu, blatníky a nosič.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Nejrychlejší model řady Lukk Cr. Vynikající poměr výkonu, výbavy a ceny. Doplněný komfortní ergonomií a minimálními servisními nároky. Základem je karbonová rámová sada s montážními body pro bikepacking výbavu, blatníky a nosič. Zapletená kola DT Swiss E1800 a sada Shimano 105 2×12 poskytují špičkový výkon, raisrová řidítka s krátkým reachem a moderní sedlo se starají o pohodlí. Sedlovka 27,2 mm s objímkou a standardní díly kokpitu umožňují snadné nastavení posedu. Chytré vnitřní vedení, závitový střed a UDH patka zaručují snadnou údržbu.
| Rám | Full Carbon Mid Modulus, BSA BB, UDH |
| Vidlice | Full carbon, tappered steerer |
| Přesmykač | SHIMANO 105 FD-R7100, Down Swing, Down Pull, Brazed-On Type |
| Přehazovačka | SHIMANO 105 RD-R7100, Shadow Design |
| Kazeta | SHIMANO, 105, CS-HG710-12, 12SPEED, 11-36T |
| Řetěz | Shimano Deore CN-M6100 |
| Kliky | SHIMANO 105 FC-R7100, Hollowtech II, 50-34T |
| Hlavové složení | Token S-BOX |
| Představec | ONE1 Alloy, 31.8mm, -8° |
| Řidítka | Satori Allroad Swift |
| Brzda přední | SHIMANO 105, ST-R7120 |
| Brzda zadní | SHIMANO 105, ST-R7120 |
| Pláště | WTB Expanse, TCS Light, 32mm, Tanwall/Goodyear County TR, 35mm Tanwall |
| Sedlovka | karbonová One1 Race, ø 27,2 mm |
| Sedlo | Selle Royal Flex Tex SRX |
| Hmotnost | 8.75 kg, nosnost 120 kg |
| Výplety | DT SWISS, E 1800 SPLINE |
| Výrobce: | |
| Kategorie: | Gravel a CX / Gravel |
| Typ | Sport |
| Ročník | 2025 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Materiál rámu | carbon |
| Průměr kol | 700x32c |
| Řazení/přehazovačka | Shimano 105 |
| Odpružení kola | Bez odpružení |
| Počet převodů | 2x12 |