Čistokrevný gravel bike Lukk Cr 70. Vynikající poměr výkonu, výbavy a ceny. Doplněný komfortní ergonomií a minimálními servisními nároky. Základem je karbonová rámová sada s montážními body pro bikepacking výbavu, blatníky a nosič.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Čistokrevný gravel bike Lukk Cr 70. Vynikající poměr výkonu, výbavy a ceny. Doplněný komfortní ergonomií a minimálními servisními nároky. Základem je karbonová rámová sada s montážními body pro bikepacking výbavu, blatníky a nosič. Zapletená kola DT Swiss G1800 a sada Shimano GRX 1×12 poskytují špičkový výkon, raisrová řidítka s krátkým reachem a moderní sedlo se starají o pohodlí. Sedlovka 27,2 mm s objímkou a standardní díly kokpitu umožňují snadné nastavení posedu. Chytré vnitřní vedení, závitový střed a UDH patka zaručují snadnou údržbu.
| Rám | Full Carbon Mid Modulus, BSA BB, UDH |
| Vidlice | Full carbon, tappered steerer |
| Přesmykač | SHIMANO, GRX, RD-RX822-SGS |
| Kazeta | Shimano CS-M6100-12, 10–51 zubů |
| Řetěz | Shimano Deore CN-M6100 |
| Kliky | SHIMANO, GRX, FC-RX610-1, 170MM, 40T |
| Hlavové složení | Token S-BOX |
| Představec | ONE1 Alloy, 31.8mm, -8° |
| Řidítka | Satori Allroad Swift |
| Brzda přední | Shimano GRX 610 |
| Brzda zadní | Shimano GRX 610 |
| Pláště | Goodyear Connector TR, 700x45C,TAN |
| Sedlovka | karbonová One1 Race, ø 27,2 mm |
| Sedlo | Selle Royal Flex Tex SRX |
| Hmotnost | 9.15 kg, nosnost 120 kg |
| Výplety | DT SWISS, G 1800 SPLINE |
| Výrobce: | |
| Kategorie: | Gravel a CX / Gravel |
| Typ | Sport |
| Ročník | 2025 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Průměr kol | 28"/700C |
| Materiál rámu | Karbon |
| Řazení/přehazovačka | Shimano GRX |
| Odpružení kola | Bez odpružení |
| Počet převodů | 1x12 |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |