29" kolo pro dlouhé terénní výlety. Catherine 30-29 je vybavena pohonnou sadou s jediným převodníkem a širokým rozsahem převodů pro nejstrmější stoupání a skvělý zážitek na trailech. Vzduchovou vidlici RST Aerial lze nastavit podle vaší hmotnosti, abyste si maximálně užili pohodlí.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
29" kolo pro dlouhé terénní výlety. Catherine 30-29 je vybavena pohonnou sadou s jediným převodníkem a širokým rozsahem převodů pro nejstrmější stoupání a skvělý zážitek na trailech. Vzduchovou vidlici RST Aerial lze nastavit podle vaší hmotnosti, abyste si maximálně užili pohodlí.
| Ročník | 2025 |
| Rám | tepelně vytvrzená hliníková slitina 6061-T6, zábavná geometrie |
| Zdvih přední | 100 mm |
| Vidlice | vzduchová RST Aerial, 1-1/8" / 100 mm |
| Řazení | Shimano SL-M315-8R |
| Přehazovačka | SHIMANO ESSA RD-U2000 |
| Kazeta | SHIMANO, ESSA, 8-SPEED, 11-45T |
| Řetěz | KMC Z8.3 |
| Kliky | Shimano, FC-U2000-1, 32T |
| Hlavové složení | FSA No.10 Semi-Cartrige, 1-1/8“ |
| Představec | TDS-C342 Alloy, ø 31,8 mm, e45, +3° |
| Řidítka | One1 Alloy, MTB AL-325BT, 6° upsweep, 9° backsweep, zvýšení 25 mm, š. 720 mm, ø |
| Brzda přední | Shimano MT200 / Shimano SM-RT10, ø 160 mm |
| Brzda zadní | Shimano MT200/ Shimano SM-RT10, ø 160 mm |
| Nába přední | Shimano, HB-QC300 |
| Nába zadní | Shimano FH-MT200-B, 32 děr, CL, M10×141 mm, rychloupínák |
| Ráfky | Stars J20 |
| Dráty | Sapim Leader, Stainless Black, bezpečnostní zámek niplu |
| Pláště | WTB Ranger Comp, 29×2,3" |
| Sedlo | Selle Royal Flex Tex SRX |
| Ostatní | Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
| Výrobce: |
Rock Machine
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2025 |
| Podle pohlaví | dámská kola |
| Průměr kol | 28"/700C |
| Typ vidlice | vzduchová |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Řazení/přehazovačka | Shimano Cues |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Počet převodů | 1X8 |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu | hliník |