Dámský karbonový model 29“ kola s hravou Trail Advanced geometrií pro pohodlí a kontrolu na trailu a rychlost v XC pasážích s pohonem 2×10, vzduchovou vidlicí RockShox Judy s uzamykáním z řídítek a výkonnými hydraulickými brzdami Shimano. Jistotu a slušnou míru pohodlí dodávají rychlé pláště WTB s rozměrem 2,25".
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Dámský karbonový model 29“ kola s hravou Trail Advanced geometrií pro pohodlí a kontrolu na trailu a rychlost v XC pasážích s pohonem 2×10, vzduchovou vidlicí RockShox Judy s uzamykáním z řídítek a výkonnými hydraulickými brzdami Shimano. Jistotu a slušnou míru pohodlí dodávají rychlé pláště WTB s rozměrem 2,25".
| Ročník | 2024 |
| Rám | Carbon Mid Modulus BF-FB-02, pokročilá trailová geometrie |
| Zdvih přední | 120 mm |
| Vidlice | vzduchová Rock Shox Judy Silver TK, Tapered, osa 15×110 mm / 120 mm |
| Řazení | Shimano Deore SL-M4100-R RapidFire Plus, 10 r. |
| Přesmykač | Shimano FD-M4100-E, Side Swing, Front-Pull |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M4120 Shadow |
| Kazeta | Shimano CS-M4100-10, 11–42 zubů |
| Řetěz | KMC X10 |
| Kliky | Shimano FC-M4100, 36–26 zubů |
| Hlavové složení | FSA DX Pro2, 1-1/8 |
| Představec | One1 TDS-C342 Alloy, ø 31,8 mm, +3° |
| Řidítka | One1 Alloy, MTB AL-325BT, 6° upsweep, 9° backsweep, zvýšení 25 mm, š. 720 mm, ø |
| Brzda přední | hydraulická Shimano BL-M4100 / Shimano SM-RT30, ø 180 mm |
| Brzda zadní | hydraulická Shimano BL-M4100 / Shimano SM-RT30, ø 160 mm |
| Nába přední | Shimano HB-MT400-B, 32 děr, CL, pevná osa 15×110 mm |
| Nába zadní | Shimano FH-MT400-B, 32 děr, CL, pevná osa 12×148 mm |
| Ráfky | Stars J20S, 32 děr |
| Dráty | Sapim Galvanized Black |
| Pláště | WTB Ranger, Tan Wall, TCS Light Fast Roling, 29×2,25" |
| Sedlovka | One1 Alloy, ø 30,9 mm |
| Sedlo | WTB Koda |
| Pedály | - |
| Ostatní | Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
| Výrobce: |
Rock Machine
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2024 |
| Podle pohlaví | dámská kola |
| Průměr kol | 29" |
| Typ vidlice | vzduchová |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Řazení/přehazovačka | Shimano Deore |
| Zamykání | Vidlice |
| Počet převodů | 2x10 |
| Zdvih vidlice | 120 mm |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu | karbon |