Rychlá XC verze našeho oblíbeného Blizzardu na rozumných zdvizích 130/120 mm. Kolo, které jsme stavěli pro maximální univerzálnost: je skvělé na trailu, ale zvládnete na něm i klasický maratonský švih a celodenní toulání v přírodě.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Rychlá XC verze našeho oblíbeného Blizzardu na rozumných zdvizích 130/120 mm. Kolo, které jsme stavěli pro maximální univerzálnost: je skvělé na trailu, ale zvládnete na něm i klasický maratonský švih a celodenní toulání v přírodě. O komfort a skvělé jízdní vlastnosti pečuje vidlice Rock Shox Recon Gold, tlumič Rock Shox Deluxe Select Plus RT a teleskopická sedlovka se zdvihem 150 resp. 170 mm - dle velikosti rámu. Lehká a rychlá kola jsme obuli do 2,25“ plášťů WTB pro ideální poměr rychlosti a záběru.
Benefity:
| Ročník | 2024 |
| Rám | Tepelně vytvrzená hliníková slitina 6061-T6, závěs zadního odpružení s plovoucím čepem, zábavná trailová geometrie. |
| Zdvih přední | 130 mm |
| Zdvih zadní | 120 mm |
| Vidlice | vzduchová RockShox Recon Gold RL, Tapered, pevná osa 15×110 mm / 130 mm |
| Tlumič | vzduchový RockShox Deluxe Select R, 210×50 mm |
| Řazení | Shimano Deore SL-M6100-IR RapidFire Plus, 12 r. |
| Přesmykač | Shimano Deore RD-M6100 Shadow Plus |
| Kazeta | Shimano CS-M6100-12, 10–51 zubů |
| Řetěz | Shimano Deore CN-M6100 |
| Kliky | Shimano FC-MT510, 34 zubů |
| Hlavové složení | FSA Orbit 1.5 No.57E, Zero Stack, 1-1/8“ |
| Představec | Race Face Ride Alloy, ø 31,8 mm, ±6° |
| Řidítka | Race Face Ride, zvýšení 20 mm, š. 760 mm, ø 35 mm |
| Brzda přední | Shimano M6120 |
| Brzda zadní | Shimano M6120 |
| Nába přední | Shimano SLX HB-M7110-B, 32 děr, CL, pevná osa 15×110 mm |
| Nába zadní | Shimano SLX HB-M7110-B, 32 děr, CL, pevná osa 15×110 mm |
| Ráfky | WTB STi 23 |
| Dráty | Sapim Race, Stainless Black |
| Pláště | WTB Ranger, Tan Wall, TCS Light Fast Roling, 29×2,25" |
| Sedlovka | teleskopická One1 Alloy, ø 30,9 mm, zdvih 150 až 170 mm |
| Sedlo | WTB Volt Sport |
| Pedály | - |
| Hmotnost | 14.65 kg |
| Výrobce: |
Rock Machine
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Celoodpružená |
| Ročník | 2024 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Zdvih zadní stavby | 120 mm |
| Průměr kol | 29" |
| Zdvih vidlice | 130 mm |
| Odpružení kola | ano |
| Řazení/přehazovačka | Shimano Deore |
| Počet převodů | 1x12 |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu | hliník |