Odolné a hravé 29" trailové kolo, které zvládne i náročnější terén díky moderní geometrii a robustní výbavě. Lehký hliníkový rám poskytuje skvělou stabilitu i v technických pasážích. Vzduchová vidlice RST Vibe se zdvihem 140 mm efektivně pohlcuje nárazy a zajišťuje hladkou jízdu.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Odolné a hravé 29" trailové kolo, které zvládne i náročnější terén díky moderní geometrii a robustní výbavě. Lehký hliníkový rám poskytuje skvělou stabilitu i v technických pasážích. Vzduchová vidlice RST Vibe se zdvihem 140 mm efektivně pohlcuje nárazy a zajišťuje hladkou jízdu. Pohon microSHIFT Acolyte 1×8 s širokým rozsahem převodů 12–46T umožňuje snadné zdolávání stoupání i plynulé sjezdy. Výkonné hydraulické brzdy Clarks Clout+ s 180mm kotouči vpředu i vzadu zajišťují spolehlivou kontrolu nad kolem. Odolná kola Stars J30D s plášti WTB Ranger Comp 29×2.30 přinášejí skvělou trakci a jistotu v každé situaci.
| VÁHA | 15.60 kg |
|---|---|
| RÁM | tepelně vytvrzená hliníková slitina 6061-T6, Trail Ultimate geometrie |
| ODPRUŽENÁ VIDLICE | vzduchová RST Vibe, Tapered / 140 mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | Shimano MT501 BSA |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | FSA No.9M/CUP/TH/NO.7B, 1-1/8"/1,5" |
| ZDVIH VPŘEDU | 140 mm |
| ROZSAH PŘEVODŮ | 1×8, 12–46, 383 % |
| ŘAZENÍ | microSHIFT ACOLYTE SL-M7180-R, 8 r. |
| ZADNÍ MĚNIČ | microSHIFT Acolyte RD-M5185M |
| KLIKY | One1 TAM38-D32NC, 32 zubů |
| KAZETA | micro SHIFT Acolyte, 12-46 zubů, černá |
| ŘETĚZ | KMC e8S |
| PŘEDNÍ BRZDA | hydraulická Clarks Clout+ |
| PŘEDNÍ KOTOUČ | Clarks Stainless, ø 180 mm |
| ZADNÍ BRZDA | hydraulická Clarks Clout+ |
| ZADNÍ KOTOUČ | Clarks Stainless, ø 180 mm |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | One1 QLSX9F, 32 děr, pevná osa 15×110 mm |
| PŘEDNÍ RÁFEK | Stars J30D, 32 děr |
| PŘEDNÍ PLÁŠŤ | WTB Ranger Comp, 29×2,3" |
| ZADNÍ NÁBOJ | One1 KTQL2X2MR, 32 děr, pevná osa 12×148 mm |
| ZADNÍ RÁFEK | Stars J30D, 32 děr |
| ZADNÍ PLÁŠŤ | WTB Ranger Comp, 29×2,3" |
| PAPRSKY | Sapim Leader, Stainless Black, bezpečnostní zámek niplu |
| PŘEDSTAVEC | One1 TDS-ALD606 Alloy, ø 35 mm, 0° |
| ŘIDÍTKA | One1 Alloy, 9° backsweep, zvýšení 20 mm, š. 760 mm, ø 35 mm |
| GRIPY | Herrmans, Luna Lock |
| SEDLO | WTB Volt |
| SEDLOVKA | teleskopická One1 Alloy, ø 30,9 mm, zdvih 150 mm |
| Výrobce: |
Rock Machine
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2025 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Průměr kol | 29" |
| Typ vidlice | vzduchová |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Řazení/přehazovačka | microSHIFT |
| Zamykání | Vidlice |
| Počet převodů | 1X8 |
| Zdvih vidlice | 140mm |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu | hliník |