Pokud hledáte vysoce pohodlné silniční kolo, které si snadno poradí s nerovnými povrchy a zpříjemní dlouhé vyjížďky, SCULTURA ENDURANCE 6000 je ideální volba. Nabízí lehký karbonový rám CF3 s geometrií zaměřenou na komfort, prostor pro pláště až 35 mm a celokarbonovou vidlici pro lepší tlumení nárazů.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Pokud hledáte vysoce pohodlné silniční kolo, které si snadno poradí s nerovnými povrchy a zpříjemní dlouhé vyjížďky, SCULTURA ENDURANCE 6000 je ideální volba. Nabízí lehký karbonový rám CF3 s geometrií zaměřenou na komfort, prostor pro pláště až 35 mm a celokarbonovou vidlici pro lepší tlumení nárazů. Přesné elektronické řazení Shimano 105 Di2 spolu s výkonnými kotoučovými brzdami zajišťuje dokonalé řazení a brzdění.
Oceněný titulem „Comfort Tip“ od Roadbike, se širšími plášti, pružným karbonovým rámem a pohodlnou geometrií, nabízí SCULTURA 6000 s Shimano 105 Di2 velmi příjemný zážitek i na dlouhých jízdách po nerovných silnicích.
Pokud hledáte vysoce pohodlné silniční kolo, které si snadno poradí s nerovnými povrchy a zpříjemní dlouhé vyjížďky, SCULTURA ENDURANCE 6000 je ideální volba. Nabízí lehký karbonový rám CF3 s geometrií zaměřenou na komfort, prostor pro pláště až 35 mm a celokarbonovou vidlici pro lepší tlumení nárazů. Přesné elektronické řazení Shimano 105 Di2 spolu s výkonnými kotoučovými brzdami zajišťuje dokonalé řazení a brzdění.
SCULTURA ENDURANCE je ideální volbou pro cyklisty zaměřené spíše na pohodovou jízdu, kteří chtějí trávit dlouhé hodiny v sedle s maximálním komfortem a uvolněnou pozicí. Široké pláště zajišťují dostatek pohodlí i na rozbitých okreskách, zatímco delší hlavová trubka poskytuje vzpřímenější posed. Model si okamžitě získal mezinárodní cyklistický tisk a kromě ocenění „komfort“ od RennRad obdržel i řadu pochval jako „vynikající pohodlí“, „jistota v ovládání“, „živý projev“ a „radost z jízdy“ od médií jako Gran Fondo, Cyclingnews, Cyclingtips či Road.cc. Oproti klasické SCULTUŘE nabízí ENDURANCE více na komfort orientovanou geometrii, větší prostor pro pláště a integraci nejnovějších standardů. Stojí tak mezi silniční SCULTUROU na jedné straně a gravel/adventure modelem SILEX na straně druhé, přičemž řada SCULTURA ENDURANCE GR přináší gravel-závodní varianty s plášti do terénu a rozšířenými řídítky.
Specifikace:
| Rám | SCULTURA ENDURANCE CF3 II; MAT carbon; 700x35C max./ 700x32C (with fender) max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86 BBR |
| Vidlice | SCULTURA ENDURANCE CF3 DISC; MAT carbon; 700x35C max. WHS |
| Řazení | Shimano 105 disc Di2 |
| Přesmykač | Shimano 105 Di2 |
| Přehazovačka | Shimano 105 Di2 |
| Kazeta | Shimano 105 R7101; 11-34 ATC; 12 GER |
| Řetěz | Shimano M6100-12 |
| Kliky | Shimano 105 R7100; 50-34 ATC |
| Hlavové složení | MERIDA TEAM SL (SE-301 neck) |
| Představec | MERIDA EXPERT SL 2PII; MAT aluminium; -9 ASD |
| Řidítka | MERIDA EXPERT SLII; MAT aluminium; 380mm (XXS-XS-S), 400mm (M-L), 420mm (XL) |
| Brzda přední | Shimano 105; Hydraulic disc, brzdový kotouč: 160mm |
| Brzda zadní | Shimano 105; Hydraulic disc, brzdový kotouč: 160mm |
| Nába přední | Shimano HB-TC500; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Ráfky | MERIDA EXPERT SL III; 23 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Pláště | Maxxis RE-FUSE; 700x32C; fold |
| Sedlovka | MERIDA EXPERT SL; 27.2 DSP; 0 SSB; Carbon |
| Sedlo | MERIDA EXPERT SL; 6% recycled and 23% nature material; V-mount; incl. MERIDA min |
| Pedály | - |
| Velikosti | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Hmotnost | 9,2kg |
| Ostatní | Garmin Carrier + Garmin insert*2 + GoPro/Light MountCHARGING CABLE, EW-EC300Shimano Battery BT-DN300Shimano SW-ED300 x 2Disc cooler F/ROLIVE & CONNECTER INSERT*2Protective SleeveSeatpost adapter for DI2 battery MERIDA Multitool with saddlebox |
| Výrobce: |
Merida
|
| Kategorie: | Silniční kola / Endurance |
| Materiál rámu | karbon |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Sada | Shimano 105 Di2 |
| Průměr kol | 700x32c |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |