Život soukromého závodníka v cross-country je nejtěžší na startovním poli; podává špičkové výkony, ale nemá k dispozici špičkové prostředky. A právě zde přichází model NINETY-SIX XT RC s balíčkem lehkého karbonového rámu CF4 připraveného na závody, který je spojen s komponenty, jež jsou ideální volbou mezi výkonem a cenou.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Život soukromého závodníka v cross-country je nejtěžší na startovním poli; podává špičkové výkony, ale nemá k dispozici špičkové prostředky. A právě zde přichází model NINETY-SIX XT RC s balíčkem lehkého karbonového rámu CF4 připraveného na závody, který je spojen s komponenty, jež jsou ideální volbou mezi výkonem a cenou. Referenční 12rychlostní pohon XT od Shimana není třeba představovat, zatímco osvědčená vidlice Fox 32 SC a tlumič Float poskytují 100 mm zdvihu kolo za kolem. Vaši soupeři se budou nudit, když uvidí vaše záda.
| Ročník | 2024 |
| Rám | NINETY-SIX RC CF4 III; 100 STR; MAT carbon; 29 WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Vidlice | Fox 32 Float SC Performance; Air; 100 STR; Tapered; Remote lockout; 44mm fork offset |
| Tlumič | Fox Float SL Performance Elite; remote lockout |
| Přehazovačka | Shimano XT M8100 Shadow+ |
| Kazeta | Shimano XT; 10-51 ATC; 12 GER |
| Řetěz | KMC X12 |
| Kliky | Shimano XT; 32 ATC |
| Hlavové složení | Acros ICR MERIDA INTEGRATED neck; Upper and lower IPS sealing |
| Představec | MERIDA TEAM CC III; MAT aluminium; 31.8 DSH; -6 ASD incl. MERIDA SMART MOUNT |
| Řidítka | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 760 WHB; flat |
| Brzda přední | Shimano XT M8110; 2 piston, kotouč: Shimano RT54; 180mm |
| Brzda zadní | Shimano XT M8110; 2 piston; flat mount, kozouč: Shimano RT54; 160mm |
| Nába přední | Shimano XT; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Nába zadní | Shimano XT; 148x12 WHR, 32 SPH; Centerlock |
| Ráfky | MERIDA EXPERT CC; 22.8 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Dráty | Double Butted Black stainless |
| Pláště | Maxxis Rekon Race; 29x2.25"; fold; TR EXO 120 TPI |
| Sedlovka | MERIDA EXPERT TR LIGHT; 30.9 DSP; 0 SSB; S/M/L/XL: 100 SPT |
| Sedlo | MERIDA EXPERT SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Hmotnost | 11,65 kg |
| Ostatní | Garmin Carrier + Garmin insert*2 + GoPro/Light Mount MERIDA Multitool with saddlebox |
| Výrobce: |
Merida
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Celoodpružená |
| Ročník | 2024 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Průměr kol | 29" |
| Typ vidlice | vzduchová |
| Odpružení kola | ano |
| Řazení/přehazovačka | Shimano |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Materiál rámu | carbon |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |