Ať už jde o gravel závod, jízdu po různých terénech nebo silniční skupinovou jízdu, 2x12rychlostní Mission 7000 se v těchto situacích cítí jako doma.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Ať už jde o gravel závod, jízdu po různých terénech nebo silniční skupinovou jízdu, 2x12rychlostní Mission 7000 se v těchto situacích cítí jako doma. Náš nový karbonový rám CF4 MISSION s geometrií více zaměřenou na závod než u modelu SILEX, který je určen spíše pro bikepacking a dobrodružství, dokonale spojuje agresivnější jízdní pozici s jistou ovladatelností, kterou očekáváš od gravel závodního kola. Ověřené řazení Shimano GRX Di2 poskytuje přesné a spolehlivé řazení i na nejnáročnějších gravelových tratích a karbonová kola Reynolds ATR udrží jízdu plynulou na jakémkoli terénu.
Náš nový MISSION skutečně naplňuje své záměry „rychlý na jakémkoli povrchu“. Je to gravel závodní kolo, které kombinuje klíčovou geometrii a prvky rámu z modelů SCULTURA ENDURANCE a SILEX, doplněné výraznou dávkou silniční závodní DNA, aby poskytlo rychlou a pohotovou jízdu téměř na jakémkoli terénu. Ať už se účastníš rychlých gravel závodů nebo silničních skupinových jízd, MISSION tě nezklame. Díky možnosti osazení plášťů až 40 mm lze použít širší gravel závodní pláště nebo objemné silniční pláště, a jeho nízká hmotnost okolo 7,8 kg u modelu 10K mu umožňuje snadno stoupat do kopců, zůstat velmi pohotový a vystřelit ze zatáček. Vestavěný úložný prostor modelu MISSION zlepšuje přístup a organizaci důležité výživy a náhradních dílů během závodu, což dále zvyšuje efektivitu, když záleží na každé vteřině. Nakonec možnost bezproblémově osadit převody 1x nebo 2x dává jezdcům větší flexibilitu, aby si našli ideální nastavení pro jakýkoli styl jízdy či závodění. Vítej u svého MISSION – Rychlý na jakémkoli terénu.
Specifikace:
| Ročník | 2026 |
| Rám | MISSION CF4 II; MAT carbon; 700x40C max.WHS; 100x12/142x12 AST; BSA BBR |
| Vidlice | MISSION CF4 II; Tapered; MAT carbon; 700x45C max. WHS |
| Řazení | Shimano GRX825 Di2 |
| Přesmykač | Shimano GRX825 Di2 |
| Přehazovačka | Shimano GRX825 Di2 |
| Kazeta | Shimano HG710; 11-36 ATC; 12 GER |
| Řetěz | Shimano M6100-12 |
| Kliky | Shimano GRX820; 48-31 ATC 170 mm-XXS/XS/S/M, 172.5 mm-L/XL |
| Hlavové složení | MERIDA TEAM SL (SE-301 neck) |
| Představec | MERIDA TEAM ONE-PIECE GR INTEGRATED; MAT carbon 90 mm-XXS/XS/S, 100 mm-M, 110 mm |
| Řidítka | MERIDA TEAM SL 1P GR 1 INTEGRATED; MAT carbon; 380 (XXS-XS-S), 400 (M-L), 420 (X |
| Brzda přední | Shimano GRX820; Hydraulic disc / Shimano CL800; 160mm |
| Brzda zadní | Shimano GRX820; Hydraulic disc / Shimano CL800; 160mm |
| Pláště | Continental Terra Speed ProTection; 40-622; TLR; foldable skin SL |
| Sedlovka | MERIDA TEAM SL; 27.2 DSP; 0 SSB; Carbon |
| Sedlo | Prologo Scratch M5 AGX; V-mount adapter; incl. MERIDA minitool |
| Pedály | - |
| Výplety | Reynolds ATR TSS CL; 100x12 WHF; 142x12 WHR; 25 IWR; 42 HRI; Centerlock; MAT carbon |
| Výrobce: |
Merida
|
| Kategorie: | Gravel a CX / Gravel |
| Typ | Sport |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Průměr kol | 28"/700C |
| Materiál rámu | Karbon |
| Řazení/přehazovačka | Shimano GRX |
| Počet převodů | 2x12 |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |