Někdy stačí malý tlak k otevření zcela nového světa průzkumu.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Někdy stačí malý tlak k otevření zcela nového světa průzkumu. eSILEX 400 spojuje elegantní, lehký rám s všestrannými štěrkovými pneumatikami na ráfcích 700c s pomocnou rukou nejnovějšího hnacího motoru MAHLE ebikemotion X30 a 250Wh baterie, která vám pomůže rozšířit obzory jízdy. Plně vybavený rám a karbonová vidlice se spoustou úchytů je ideální pro noční výlety na kole nebo menší dobrodružství, zatímco plynulé řazení a výkonné brzdění sady Shimano GRX s dvojitým řetězem dělá spolehlivé společníky na silnici i mimo ni.
Pokud často hledáte terénní alternativu, když jedete na kole nebo si prostě užíváte prozkoumávání neznámých cest, pak pro vás může být eSILEX perfektní asistované kolo. Nejnovější systém zadního náboje MAHLE X30 s integrovanou baterií nabízí neutrální úroveň podpory, kdykoli vaše cesta vyžaduje asistenci elektrického motoru. Pro zvýšení dosahu můžete dokonce použít externě namontovaný 208Wh MAHLE Range Extender. V závislosti na tom, kam si ho chcete vzít, je eSILEX k dispozici v robustnějším provedení 650b nebo v rychlejším nastavení 700c. Obě verze jsou vybaveny štěrkovými/terénními pneumatikami pro extra přilnavost. Velké množství upevňovacích bodů na rámu i na vidlici promění eSILEX v dobrodružnou soupravu bez jakýchkoli problémů.
Specifikace:
| Ročník | 2023 |
| Rám | eSILEX LITE material: aluminium 700x45C / 700x42C (with fender) / 27,5x47C max. wheelsize 100x9/135x9mm axle standard BSA bottom bracket standard |
| Vidlice | MERIDA SILEX CF2 Tapered material: carbon 700x42C max/ 700x35C (with fender) max 50mm for 650B max wheelsize |
| Přesmykač | Shimano GRX400 |
| Přehazovačka | Shimano GRX400 |
| Kazeta | Shimano CS-HG50 11-36 teeth 10 speed |
| Řetěz | KMC e10s |
| Kliky | Shimano GRX600 46-30 teeth 170 mm-XS/S, 172,5 mm-M, 175 mm-L/XL |
| Hlavové složení | VP MH-P16 |
| Představec | MERIDA EXPERT IR material: aluminium 31.8mm diameter 5° stem angle 80 mm |
| Řidítka | MERIDA EXPERT GR material: aluminium 400mm (XS/S), 420mm (M), 440mm (L/XL) |
| Brzda přední | Shimano GRX400 2 piston / Shimano RT10 160 mm |
| Brzda zadní | Shimano GRX400 2 piston / Shimano RT26 160 mm |
| Nába přední | VP CLK170F 100x12mm width front hub 32 spoke holes centerlock |
| Ráfky | MERIDA COMP SL 17mm inner width 22mm height material: aluminium |
| Pláště | Maxxis Rambler 700Cx40 fold EXO |
| Sedlovka | MERIDA EXPERT material: aluminium 30.9mm diameter 0mm setback |
| Sedlo | MERIDA COMP CC V-mount |
| Pedály | VP VPE-891 |
| Motor | Mahle X35+ Hub Engine 40Nm |
| Baterie | Mahle B1-D 250Wh |
| Řídící jednotka | Mahle One Remote-C |
| Výrobce: |
Merida
|
| Kategorie: | Elektrokola / Gravel a CX |
| Určeno pro | pánská elektrokola |
| Materiál rámu | dural |
| Sada | Shimano GRX |
| Typ pohonu | v zadním náboji |
| Kapacita baterie | 250 Wh |
| Značka motoru | Mahle EbikeMotion X35 |