Náš nový dirt-jump a pumptrack bike je odolný a cenově dostupný. Rám z hliníku 6061, 26" kola a singlespeed pohon zajišťují spolehlivost. Vidlice Manitou Circus 100 mm tlumí dopady, odolné ráfky Alex a rychlé pláště Kenda zvládnou pumptrack zatáčky.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Náš nový dirt-jump a pumptrack bike je odolný a cenově dostupný. Rám z hliníku 6061, 26" kola a singlespeed pohon zajišťují spolehlivost. Vidlice Manitou Circus 100 mm tlumí dopady, odolné ráfky Alex a rychlé pláště Kenda zvládnou pumptrack zatáčky. Shimano hydraulická kotoučová brzda a kolo je nejen pro velké skoky, ale i univerzálně zábavné.
DIRT jednoduchý, DIRT odolný. Ať už chceš zdokonalit své skoky na dirt jumpu, užívat si pumptrack, nebo hledáš nezničitelného hardtail parťáka, nový MERIDA DIRT je připraven. Stvořen pro velké skoky, pumptrack, triky a pořádnou zábavu – náš nový hravý hardtail je navržen tak, aby snesl tvrdé zacházení a byl připraven znovu a znovu. Má jednoduchý a odolný hliníkový rám s jedním převodem, 26" kola a komponenty, které vydrží pravidelné zatížení. Navržen jako doplněk naší řady gravity kol, je ideálním parťákem pro jezdce, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti, nebo začít svou dirtovou kariéru na odolnější a stylovější alternativě než klasický MTB hardtail.
Specifikace:
| Ročník | 2026 |
| Rám | DIRT TFS, material: aluminum 26 wheelsize 135x10mm axle standard BSA bottom bracket standard |
| Vidlice | Manitou Circus Expert, Air, 100mm suspension travel 110x20mm 41mm fork offset tapered |
| Kazeta | 14t singlespeed cog |
| Řetěz | KMC Z1 narrow |
| Hlavové složení | FSA NO.57SC |
| Představec | MERIDA COMP TR, material: aluminium 35mm diameter 0° stem angle 40mm |
| Řidítka | MERIDA COMP TR, material: aluminium 780mm width 20mm rise |
| Brzda přední | Shimano MT200 |
| Nába přední | Novatec DH61SB-HL / Novatec D256SBT |
| Nába zadní | Novatec DH61SB-HL / Novatec D256SBT |
| Ráfky | Alexrims MD30 |
| Pláště | Kenda K-Rad K905, 26x2.3" wire |
| Sedlovka | MERIDA COMP DR, material: aluminium 27.2mm diameter 0mm setback 250mm length |
| Sedlo | MERIDA COMP DR |
| Pedály | VP VPE-536 |
| Hmotnost | 12 kg |
| Výrobce: |
Merida
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |