KELLYS e-Soot 70 je lehké elektrické gravel kolo, se kterým si užijete rychlou a pohodlnou jízdu po silnici i lehkém terénu – ať už jste jezdec nebo jezdkyně. Superlehký rám s integrovanou baterií a elegantní karbonovou vidlicí zajišťuje komfort, přesné řízení a čistý design.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
KELLYS e-Soot 70 je lehké elektrické gravel kolo, se kterým si užijete rychlou a pohodlnou jízdu po silnici i lehkém terénu – ať už jste jezdec nebo jezdkyně. Superlehký rám s integrovanou baterií a elegantní karbonovou vidlicí zajišťuje komfort, přesné řízení a čistý design.
Motor MAHLE X30 je uložený v zadním náboji kola a jemně pomáhá při šlapání jen tehdy, když potřebujete. Díky tomu jízda působí přirozeně a lehce. Řazení Shimano GRX 1×11 usnadní rychlou jízdu i stoupání do kopce a jednoduché ovládání přes MAHLE iWoc ONE drží vše pohodlně a pod kontrolou na řídítkách.
| Rám | KELLYS eSOOT - Superlight, integrated battery, 1.5" tapered HT, aerodynamic internal cable routing, flat mount disc brake / 12x148 mm Boost thru axle |
| Vidlice | KELLYS Carbon Disc, 1.5" tapered steerer, flat mount disc brake, internal routing / 12 mm thru axle |
| Řazení | SHIMANO GRX ST-RX600-R Dual Control / BL-RX600-L |
| Přehazovačka | SHIMANO GRX RX812 |
| Kazeta | SHIMANO CS-M5100-11 (11-42T) |
| Řetěz | KMC X11 EL |
| Kliky | SHIMANO GRX RX600-1 (40T) - length 172.5 mm (S - M), 175 mm (L) |
| Představec | PROMAX - for internal cable routing, compatible with A-BOX head set / diam 28.6 |
| Řidítka | GravelBar, double butted - diam 31.8 mm / šířka 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm ( |
| Brzda přední | SHIMANO GRX RX400 Hydraulic Disc |
| Brzda zadní | SHIMANO GRX RX400 Hydraulic Disc |
| Brzdové páky | SHIMANO GRX ST-RX600-R Dual Control / BL-RX600-L |
| Nába přední | NOVATEC Disc (32 holes) |
| Nába zadní | NOVATEC Disc (32 holes) |
| Ráfky | KLS Grind 25 SL Disc 622x25 (32 holes) |
| Pláště | SCHWALBE G-One Overland Performance 50-622 (28"x2.00) RaceGuard, TLR, ADDIX Green, folding |
| Sedlovka | KLS Active Road - diam 27.2 mm / délka 400 mm |
| Sedlo | SELLE ITALIA X Evo |
| Motor | MAHLE X30 - rear hub drive unit, 45 Nm, 250 W, weight 1.9 kg / with bottom bracket Torque Sensor - AI-driven torque sensing |
| Baterie | MAHLE iX2, 237 Wh / capacity 6.6 Ah |
| Řídící jednotka | MAHLE iWoc ONE Head Unit - intelligence and connectivity |
| Výrobce: |
Kellys
|
| Kategorie: | Elektrokola / Gravel a CX |
| Ročník | 2026 |
| Určeno pro | pánská elektrokola |
| Odpružení kola | Bez odpružení |
| Materiál rámu | hliník |
| Sada | Shimano GRX |
| Průměr kol | 28"/700C |
| Typ pohonu | MAHLE X30 |
| Kapacita baterie | 250 Wh Wh |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |