SuperX je zpět – v nové generaci, kompletně navržené pro gravel závody. Předchozí model SuperSix EVO SE zajel na Unbound Gravel 2024 nejrychlejší čas. S novým SuperX jsme ale šli ještě dál.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
SuperX je zpět – v nové generaci, kompletně navržené pro gravel závody.
Předchozí model SuperSix EVO SE zajel na Unbound Gravel 2024 nejrychlejší čas. S novým SuperX jsme ale šli ještě dál. Přináší lepší aerodynamiku, účinnější pohlcování nerovností pro menší únavu, čistší integraci komponentů i nižší hmotnost.
Spojuje špičkové silniční technologie s know-how získaným na Unbound. Díky tomu je SuperX extrémně rychlý, aerodynamicky vyladěný a zároveň o 100 gramů lehčí než jeho předchůdce. V gravel závodech, kde se běžně jede přes 35 km/h, vám to dává znatelnou výhodu. Ať už vás čeká krátká nebo dlouhá trať, SuperX drží tempo bez kompromisů.
Plynulost i na rozbitém povrchu
Promyšlená karbonová konstrukce zajišťuje hladkou jízdu i v náročném terénu. Flexní zóny ve středové části rámu, zadní stavbě i horní trubce spolu se sedlovkou ve tvaru D efektivně tlumí vibrace a nárazy. Díky tomu jedete déle v komfortu a s větší kontrolou.
Vyladěný pro každého jezdce
Technologie Proportional Response přizpůsobuje vlastnosti rámu konkrétní velikosti. Kombinace různých typů karbonu zajišťuje optimální poměr hmotnosti, tuhosti a odolnosti. Samozřejmostí je doživotní záruka.
Připraven i na cyklokros
SuperX se neztratí ani v cyklokrosu. Stačí nasadit 33c pláště a můžete na start. Nabízí rychlost, jistotu v terénu i schopnost zvládat bláto. A díky ploché horní trubce se pohodlně přenáší v technických úsecích.
| Rám | SuperX Carbon, Proportional Response construction, internal cable routing, 12x142mm thru-axle, UDH, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, integrated |
| Vidlice | SuperX Carbon, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/2" Delta steerer, 55mm offset |
| Řazení | SRAM Apex AXS, 12-speed |
| Přehazovačka | SRAM Apex AXS XPLR, 12-speed |
| Kazeta | SRAM Apex XPLR PG-1231, 11-44, 12-speed |
| Řetěz | SRAM Apex, 12-speed |
| Kliky | SRAM Apex 1 Wide, 40T |
| Hlavové složení | integrated, 1-1/8" - 1.5" |
| Představec | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Řidítka | Vision Trimax Aero Alloy |
| Brzda přední | SRAM Apex hydraulic disc, Centerline 160/160mm centerlock rotors |
| Brzda zadní | SRAM Apex hydraulic disc, Centerline 160/160mm centerlock rotors |
| Brzdové páky | SRAM Apex AXS hydraulic disc |
| Nába přední | DT Swiss 370, centerlock, straight pull - (F) 12x100mm, (R) 12x142mm |
| Nába zadní | DT Swiss 370, centerlock, straight pull - (F) 12x100mm, (R) 12x142mm |
| Ráfky | DT Swiss G540, 24mm inner width, 28h, tubeless ready |
| Dráty | DT Swiss Champion |
| Pláště | Vittoria Terreno T50, 700x40c, tubeless ready |
| Sedlovka | Cannondale C1 Aero 27 Carbon, SmartSense compatible, 0mm offset (46cm), 15mm off |
| Sedlo | Fizik Vento Argo X5, S-Alloy rails, 140mm |
| Pedály | - |
| Hmotnost | Hmotnosti kol se neudávají, protože neexistuje jednotný standard vážení. Vždy do |
| Ostatní | Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
| Výrobce: |
Cannondale
|
| Kategorie: | Gravel a CX / Gravel |
| Typ | Sport |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Materiál rámu | Karbon |
| Průměr kol | 700x40c |
| Řazení/přehazovačka | SRAM APEX AXS |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |