Dlouhodobě jeden z nejoblíbenějších dámských sportovních krosových modelů, to je Author Stratos ASL. Svoji popularitu založil na nízké váze a jednoduchém klasickém osazení. Brzdí spolehlivými ráfkovými brzdami Tektro, o řazení se stará mix komponentů Shimano Alivio / Acera s 27 rychlostmi.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Dlouhodobě jeden z nejoblíbenějších dámských sportovních krosových modelů, to je Author Stratos ASL. Svoji popularitu založil na nízké váze a jednoduchém klasickém osazení. Brzdí spolehlivými ráfkovými brzdami Tektro, o řazení se stará mix komponentů Shimano Alivio / Acera s 27 rychlostmi. Lehký duralový ASL rám se sníženou horní rámovou trubkou nabízí ideální kompromis mezi sportovním a turistickým posedem. Pohodlný pocit z jízdy je zaručen díky dámskému gelovému sedlu Author a ergonomickým gripům s objímkami proti protáčení. Dokonalou pozici za řidítky pomůže nalézt stavitelný představec Uno. Díky promyšlenému osazení se může pochlubit příznivou váhou pod 14 kg. Samozřejmostí je možnost doplnit kolo o blatníky, nosič nebo stojánek. Díky tomu představuje Author Stratos ASL velmi univerzální, provozně nenáročný a spolehlivý model. Nejlépe se cítí na rekreačních vyjížďkách po cyklostezkách či zpevněných lesních a polních cestách.
| Rám | dural 6061 29" (ASL) |
| Vidlice | RST Capa 29 ML uzamykatelná (80 mm) |
| Řazení | SHIMANO Acera (27) |
| Přesmykač | SHIMANO Altus (31.8) |
| Přehazovačka | SHIMANO Alivio |
| Kazeta | SHIMANO HG200-9, 11-36 (9) |
| Řetěz | KMC Z9 |
| Hlavové složení | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Představec | UNO nastavitelný |
| Řidítka | AUTHOR 25 mm, 660 / 680 mm |
| Brzda přední | TEKTRO V |
| Brzda zadní | TEKTRO V |
| Dráty | nerez ocel 2.0 mm černé |
| Pláště | AUTHOR Speed Master 29" × 1.75" |
| Sedlo | AUTHOR Area Gel |
| Pedály | AUTHOR Non Slip dural |
| Hmotnost | 13,9 kg / 17" |
| Výrobce: |
Author
|
| Kategorie: | Trekingová, městská / Cross |
| Ročník | 2023 |
| Podle pohlaví | dámská kola |
| Materiál rámu | dural |
| Typ brzd | ráfkové V-Brake |
| Počet převodů | 3x9 |