Váš košík je prázdný...
<p></p>Size29" – 17", 19", 21"Framehliník 29"FrontForkSUNTOUR XCM32 LO 29, uzamykatelná (100 mm)HeadPartsPRESTINE Integrated 1-1/8"ChainWheelSHIMANO Cues 6000-1, 32 zu
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
<p></p>
| Size | 29" – 17", 19", 21" |
| Frame | hliník 29" |
| FrontFork | SUNTOUR XCM32 LO 29, uzamykatelná (100 mm) |
| HeadParts | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| ChainWheel | SHIMANO Cues 6000-1, 32 zubů, 170/175 mm kliky |
| BBParts | SHIMANO BB-MT501, BB unit |
| RearDerailleur | SHIMANO Cues 6000 |
| Shifters | SHIMANO Cues 6000 (10) |
| FreeWheel | SHIMANO CS-LG300-10, 11-48 zubů (10) |
| Chain | KMC XGlide |
| Hubs | QUANDO Disc, 32 děr |
| Brakes | TEKTRO HD-M280, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| BrakesLevers | TEKTRO HD-M280 |
| FrontRim | AUTHOR Xenon 29 TRC, 32 děr |
| Spokes | nerez ocel 1.8 mm černé |
| FrontTire | AUTHOR Rock Drive, 29" x 2.20" |
| RearTire | AUTHOR Rock Drive, 29" x 2.20" |
| Pedals | plast |
| HandlBar | AUTHOR Flatbar hliník, rise 0 mm, 680/700 mm |
| Stem | AUTHOR hliník |
| SeatPost | AUTHOR hliník (31.6) |
| SeatClamp | AUTHOR (34.9) |
| Saddle | AUTHOR Navigator |
| Speed | 10 |
| Tapes | AUTHOR pryž |
| Výrobce: |
Author
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2026 |
| Podle pohlaví | pánská kola |