Karbonový top model AUTHOR Magnum 29 je konstruovaný na novém karbon Toray monocoque rámu pro 29". Odpružení zajišťuje lehká a dálkově uzamykatelná vidlice FOX 32 Float SC. Kompletní osazení dvanácti rychlostní sadou SHIMANO XT. Hydraulické brzdy SHIMANO XT s optimálním brzdným výkonem. Zapletená skládací kola Vittoria Barzo.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Karbonový top model AUTHOR Magnum 29 je konstruovaný na novém karbon Toray monocoque rámu pro 29". Odpružení zajišťuje lehká a dálkově uzamykatelná vidlice FOX 32 Float SC. Kompletní osazení dvanácti rychlostní sadou SHIMANO XT. Hydraulické brzdy SHIMANO XT s optimálním brzdným výkonem. Zapletená skládací kola Vittoria Barzo. Pro každého, kdo pro sebe chce víc!
| Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
| Size | 17", 19", 21" |
| Frame | AUTHOR karbon Toray T700/800 monocoque 29" |
| FrontFork | FOX 32 Float 29 SC 100 Remote, vzduchová, dálkově uzamykatelná, Boost 15 × 110 mm pevná osa, 1.5" tapered sloupek (100 mm) |
| HeadParts | PRESTINE Integrated 1.5" tapered |
| ChainWheel | SHIMANO XT, 36 zubů, 170 / 175 mm kliky |
| BBParts | SHIMANO BB-MT800 PF |
| RearDerailleur | SHIMANO XT |
| Shifters | SHIMANO XT (12) |
| FreeWheel | SHIMANO CS-M7100, 10-51 (12) |
| Chain | SHIMANO M7100 |
| Hubs | AUTHOR Flyer Carbon 29 TR zapletená kola, 28 děr, 15 × 110 mm přední pevná osa, 12 × 148 mm zadní pevná osa |
| Brakes | SHIMANO XT, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| BrakesLevers | SHIMANO XT |
| FrontRim | AUTHOR Flyer Carbon 29 TR zapletená kola, 28 děr |
| Spokes | SAPIM |
| FrontTire | VITTORIA Barzo skládací 29" × 2.10" bezdušové |
| RearTire | VITTORIA Barzo skládací 29" × 2.10" bezdušové |
| HandlBar | RITCHEY MTN WCS Carbon 2 × 9, 9°, 710 / 740 mm |
| Grips | AUTHOR Pro Lock |
| Stem | RITCHEY WCS C220 |
| SeatPost | RITCHEY WCS Carbon (31.6) |
| SeatClamp | AUTHOR (34.9) |
| Saddle | PROLOGO X Zero II |
| Speed | 12 |
| Weight | 9,8 kg / 19" |
| Výrobce: |
Author
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Přední odpružení |
| Ročník | 2023 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Řazení/přehazovačka | Shimano XT |
| Počet převodů | 1x12 |
| Materiál rámu | carbon |