Sportovní dámský kross určený pro delší výlety ve svižnějším tempu nepostrádá jak semiintegrovanou baterii v elegantně tvarované masivní spodní trubce, tak montážní body pro košík na bidon. Odpružená vidlice zajistí komfort a jistotu na rozbitém povrchu, rychlejší pláště pak minimální valivý odpor.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Sportovní dámský kross určený pro delší výlety ve svižnějším tempu nepostrádá jak semiintegrovanou baterii v elegantně tvarované masivní spodní trubce, tak montážní body pro košík na bidon. Odpružená vidlice zajistí komfort a jistotu na rozbitém povrchu, rychlejší pláště pak minimální valivý odpor. Dostatečný převodový rozsah a výkon motoru dovolí všem cyklistkám zvládat jak rovinaté, tak kopcovité úseky.
Specifikace:
Motor Bosch
Performance Line je univerzální pohonný systém společnosti Bosch eBike Systems. Ať už chcete brázdit krajinu sportovním stylem, dojíždět do práce nebo se jen tak projíždět ve volném čase, poskytne vám správnou podporu ve správný okamžik a přesvědčí svým přirozeným dojmem z jízdy.
Baterie
Baterie Bosch je kvalitním zdrojem energie spojujícím nízkou hmotnost s ergonomickým designem, která je elegantně integrována do rámové trubky se snadnou dostupností v případě nutnosti vyjmutí baterie. S kapacitou 500 Wh budete mít dostatek energie pro rodinný výlet, nebo svižnou projížďku s kamarády.
Semiintegrace umožnuje velmi snadno a během pár vteřin vyjmout baterii ven z rámu a uschovat ji, případně nabíjet mimo elektrokolo. Díky integrovanému držadlu je přenos baterie pohodlný a manipulace s ní nedělá problémy. Inteligentní systém správy akumulátoru (BMS), který patří k nejmodernějším a nejbezpečnějším na trhu, chrání akumulátor před poškozením.
Displej
Displej Intuvia je optimálně čitelný za všech světelných podmínek a jeho ovládání je snadné a intuitivní. Díky oddělené řídicí jednotce zůstávají vaše ruce bezpečně na řídítkách a rádce řazení zajišťuje, že budete mít vždy zařazený správný rychlostní stupeň. To šetří akumulátor a zvyšuje dojezd. Na displeji Intuvia máte všechny jízdní údaje neustále na očích.
| Ročník | 2023 |
| Rám | Apache Matta Bosch Al |
| Zdvih přední | 60 mm |
| Vidlice | pružinová SR Suntour Nex-E25 N-LO |
| Řazení | Shimano Deore SL-M4100, Rapidfire Plus |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M5120-SGS, Shadow Plus |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M4100, 11-46 z. |
| Řetěz | Shimano CN-E6090 |
| Kliky | FSA Bosch G3 170 mm, 38 z. |
| Hlavové složení | semiintegrované tapered FSA 44/56 mm |
| Představec | stavitelný Apache Al 31,8 x 105 mm |
| Řidítka | Apache Al 31,8 x 700 mm, zvýšení 15 mm |
| Brzda přední | hydraulické Shimano BR-MT200 / Shimano SM-RT10 CL (180 mm) |
| Brzda zadní | hydraulické Shimano BR-MT200 / Shimano SM-RT10 CL (160 mm) |
| Brzdové páky | hydraulické Shimano BL-MT200 |
| Nába přední | Shimano HTX505 QR |
| Nába zadní | Shimano HTX505 QR |
| Ráfky | Remerx Top Disc |
| Pláště | Schwalbe Land Cruiser Plus 700x45C |
| Sedlovka | pevná Apache Al, ø 30,9 x 400 mm |
| Sedlo | Apache memory foam |
| Pedály | Al pogumované VP-183 |
| Ostatní | Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
| Motor | Bosch Performance Line Gen. 3, 75 Nm |
| Baterie | semi-integrovaná, PowerPack 500 Wh / 13,4 Ah, 2,9 kg |
| Ovládání / displej | Bosch Intuvia |
| Výrobce: |
Apache
|
| Kategorie: | Elektrokola / Treking, městská |
| Materiál rámu | hliník |
| Ročník | 2024 |
| Určeno pro | dámská elektrokola |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Uzamykání | Vidlice |
| Průměr kol | 28"/700C |
| Typ pohonu | středový |
| Umístění baterie | Spodní rámová trubka |
| Kapacita baterie | 504 Wh |
| Značka motoru | BOSCH Performance |
| Zdvih vidlice | 60 mm |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |