Apache Hawk Bosch 3 je cenově dostupné univerzální horské elektrokolo vhodné pro svižnou jízdu po silnici, stejně jako na dobrodružnější výpravy po lese.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Apache Hawk Bosch 3 je cenově dostupné univerzální horské elektrokolo vhodné pro svižnou jízdu po silnici, stejně jako na dobrodružnější výpravy po lese.
Pevný hliníkový rám je vybaven středovým motorem střední třídy Bosch Active Line Plus a snadno odnímatelnou semi-integrovanou baterií Bosch 500 Wh.
Hladký chod řazení a pohon obstará sada MicroShift Mezzo 1x9 spd., komfort při jízdě na nezpevněném povrchu zaručí vzduchová vidlice SR Suntour se zdvihem 100 mm a kola o průměru 29 palců.
Určení je primárně na zpevněný povrch na cyklostezky a silnice, doplňkově do terénu a na lesní cesty, to lze odvodit i z použitých plášťů Schwalbe Smart Sam, které nemají velký valivý odpor a jsou užší, než čistě horské pláště.
Bosch - o společnosti
Společnost Bosch eBike Systems vznikla v roce 2009 a už o rok později představila svůj první pohonný systém na veletrhu Eurobike. Od té doby se elektrokola s tímto řešením pyšní označením „epowered by Bosch“.
Bosch eBike Systems přináší ucelený a vzájemně propojený systém, který zahrnuje motor, baterii, displej i mobilní aplikaci. Díky tomu nabízí řešení pro různé styly jízdy i potřeby cyklistů – od každodenního dojíždění až po sportovní a terénní využití – a zajišťuje plynulý a spolehlivý zážitek z jízdy.
Důvěru v kvalitu a funkčnost tohoto systému potvrzuje i spolupráce s více než stovkou předních světových výrobců jízdních kol, kteří využívají jeho propracované a modulární portfolio.
Bosch Active Line Plus
Motory od Bosch patří mezi to nejlepší, co ve světě elektrokol nalezneme. Motory od německého výrobce vynikají svou spolehlivostí a kvalitním zpracováním. Bosch Active Line Plus je motor s točivým momentem 50 Nm a maximální podporou 270%. Váha je 3,2 kg. Tato podpora je ideální pro výlety po městě nebo pohodové túry a nabízí vyšší výkon než jeho předchůdce Active Line.
Maximální točivý moment
Maximální točivý moment až 50 Nm zajišťuje kontrolované zrychlení.
Maximální pohon
Dostatečná podpora, ideální pro jízdu po městě nebo pohodové výlety.
Pohonná jednotka
Dokonale odměřená podpora pro zvýšenou mobilitu v každodenním životě až do maximální rychlosti 25 km/hod.
Funkce zpětného šlapání
Model Active Line Plus je k dispozici také s funkcí zpětného šlapání.
Baterie
Výhodou baterií Bosch je velice kvalitní BMS (battery management system) - správa baterie. BMS díky senzorům teploty a napětí dokáží zapínat a vypínat jednotlivé články, aby nedocházelo k významnému snížení dojezdu a pro co nejdelší životnost samotné baterie.
Displey Bosch Purion
Základní a jednoduchý displej od Bosch se jmenuje Purion. U tohoho malého a přehledného displeje se design snoubí s funkčností. Purion je ideální volbou pro ty, kteří nepotřebují spoustu informací, ale chtějí funkční variantu.
Dole je baterie s pěti dílky, kde každý dílek značí cca 20% zbývající kapacity baterie. Velké horní čísla značí aktuální rychlost. Pod rychlostí se nachází informace o jízdním režimu, dojezdu, vzdálenosti a celkové vzdálenosti.
| Ročník | 2024 |
| Rám | Apache Hawk Bosch Al |
| Vidlice | vzduchová SR Suntour XCR34 Air RL-R, 100 mm |
| Řazení | MicroShift Mezzo, 1x9 spd. |
| Kazeta | Shimano Acera CS-HG20, 11-36 z. |
| Řetěz | Shimano CN-E6070 |
| Kliky | FSA Bosch 170 mm, 38 z. |
| Hlavové složení | semiintegrované tapered FSA, 44/56 mm |
| Představec | Apache Al 31,8 x 60 mm, 3° |
| Řidítka | Apache Al 31,8 x 780 mm, zvýšení 15 mm |
| Brzda přední | hydraulické třmeny Shimano BR-MT200 |
| Brzda zadní | hydraulické třmeny Shimano BR-MT200 |
| Brzdové páky | hydraulické Shimano BL-MT200 |
| Nába přední | Shimano HTX505 QR |
| Nába zadní | Shimano HTX505 QR |
| Ráfky | Remerx e-Rocky RX 3025 |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam K-Guard 29 x 2,1 |
| Sedlovka | pevná Apache Al, ø 30,9 x 400 mm |
| Sedlo | Apache memory foam |
| Pedály | platformové VP-535 |
| Motor | Bosch Active Line Plus Gen. 3, 50 Nm |
| Baterie | semi-integrovaná, PowerPack 500 Wh / 13,4 Ah, 2,7 kg |
| Dojezd | až 130 km (ø v terénu 50 km) |
| Ovládání / displej | Bosch Purion |
| Výrobce: |
Apache
|
| Kategorie: | Elektrokola / Horská kola |
| Materiál rámu | hliník |
| Ročník | 2024 |
| Určeno pro | pánská elektrokola |
| Typ vidlice | vzduchová |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Sada | MicroShift Mezzo |
| Průměr kol | 29" |
| Typ pohonu | středový |
| Umístění baterie | Spodní rámová trubka |
| Kapacita baterie | 500 Wh |
| Značka motoru | Bosch Active Line Plus |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Typ brzd | hydraulické kotoučové brzdy |