Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
| Rám | Apache Hawk Bosch Al |
| Vidlice | vzduchová SR Suntour XCR34 Air RL-R, 100 mm |
| Řazení | Shimano Deore SL-M4100, Rapidfire Plus, 10 spd. |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M5120-SGS, Shadow Plus |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M4100, 11-46 z. |
| Řetěz | Shimano CN-E6090 |
| Kliky | FSA Bosch 170 mm, 38 z. |
| Hlavové složení | semiintegrované tapered FSA, 44/56 mm |
| Představec | Apache Al 31,8 x 60 mm, 3° |
| Řidítka | Apache Al 31,8 x 780 mm, zvýšení 15 mm |
| Brzda přední | hydraulické třmeny Shimano BR-MT500 |
| Brzda zadní | hydraulické třmeny Shimano BR-MT500 |
| Nába přední | Shimano MT400 Boost, pevná osa 15 x 110 mm |
| Nába zadní | Shimano HTX505 QR |
| Ráfky | Remerx e-Rocky RX 3025 |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam Performance 29 x 2,25 |
| Sedlovka | pevná Apache Al, ø 30,9 x 400 mm |
| Sedlo | Apache memory foam |
| Pedály | platformové VP-535 |
| Ostatní | nabíječka: Bosch Charger 2.0 A, 525 g |
| Motor | Bosch Performance Line Gen. 3, 75 Nm |
| Baterie | semi-integrovaná, PowerPack 500 Wh / 13,4 Ah, 2,7 kg |
| Dojezd | až 130 km (ø v terénu 50 km) |
| Ovládání / displej | Bosch Purion |
| Výrobce: |
Apache
|
| Kategorie: | Elektrokola / Horská kola |
| Materiál rámu | hliník |
| Ročník | 2024 |
| Určeno pro | pánská elektrokola |
| Typ vidlice | vzduchová |
| Sada | Shimano Deore |
| Odpružení kola | Odpružená přední vidlice |
| Uzamykání | Vidlice |
| Průměr kol | 29" |
| Typ pohonu | středový |
| Umístění baterie | Spodní rámová trubka |
| Kapacita baterie | 500 Wh |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Typ brzd | hydraulické kotoučové brzdy |