Nefalšovaná silniční raketa, která je postavená na karbonovém rámu X-ROAD se závodní licencí UCI. Díky novému karbonovému kombu z našeho vývoje neuvidíte na kole jediný kabel. O pohon se postará elektrická sada Shimano Ultegra Di2 2x12 a o pohodlí zase set bezdušových karbonových kol DT Swiss ERC 1400 Dicut 45 mm s pevnými osami.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Tento produkt je ve VIP slevě, jak se stát VIP?
Nefalšovaná silniční raketa, která je postavená na karbonovém rámu X-ROAD se závodní licencí UCI. Díky novému karbonovému kombu z našeho vývoje neuvidíte na kole jediný kabel. O pohon se postará elektrická sada Shimano Ultegra Di2 2x12 a o pohodlí zase set bezdušových karbonových kol DT Swiss ERC 1400 Dicut 45 mm s pevnými osami. Oceníte také karbonové doplňky a špičkové závodní sedlo Fizik. Výhodou je prostupnost plášťů až 40 mm a chytré detaily jako skryté montážní body pro uchycení blatníku, což z kola může udělat univerzála i do zimních měsíců. U tohoto kola jsme šli jen po tom nejlepším, bez kompromisů.
Rám X-ROAD je lehký karbonový rám s certifikací UCI, který je dostatečně tuhý, aby co nejlépe přenesl vaši energii do co nejlepšího výkonu. Dokonalá integrace lanek a hadic vykreslují rám v té nejlepší designové lince. Velkou předností této rámové sady je její univerzálnost, jelikož má na silniční rám velkou průchodnost - až 40 mm - takže stačí jedna rámová sada, dvě sady kol a můžete na tomto kole jedit prakticky celý rok.
Kolo je osazeno elektrickou sadou Shimano Ultegra Di2 s převody 2x12. Tato sada splňuje ty nejnáročnější závodní požadavky. Díky elektrice je řazení navíc rychlejší a bez jakýchkoliv kompromisů.
Na špičkové kolo jen ty nejlepší komponenty. Proto jsme toto kolo osadili karbonovými ráfky DT Swiss ERC 1400 Dicut 45 mm, které zaručí maximální tuhost a zároveň pohodlí a rychlost, kterou každý jezdec ocení.
Ještě dokonalejší ergonomie a integrace kabelů tak, aby bylo kole bez jakéhokoliv viditelného bowdenu nebo lanka. Vyvinuli jsme své karbonové kombo řidítek a představce, které vám dopřejí ještě lepší pocit z jízdy a skvěle vám padnou do ruky pro ještě lepší ovladatelnost.
| Ročník | 2023 |
| Rám | Carbon X-Road Race Mid Modulus, Road Advanced Geometry, Disc Brake Flat Mount, BB86.5, SH dropout, Thru Axle 142x12 mm, Inner cable routing, Di2 compa |
| Vidlice | X-ROAD Carbon Fork |
| Řazení | SHIMANO ULTEGRA R8170, Di2 |
| Přesmykač | SHIMANO ULTEGRA FD-R8150, Down Swing, Brazed-On Type |
| Přehazovačka | SHIMANO ULTEGRA RD-R8150, Shadow Design |
| Kazeta | SHIMANO ULTEGRA CS-R8101, 12-speed, 11-34T |
| Řetěz | SHIMANO XT CN-M8100 |
| Kliky | SHIMANO ULTEGRA FC-R8100, Hollowtech II, 50-34T |
| Hlavové složení | ACROS AIX-525S, ICR, OD56, IS52/28.6 - 40IPS, Stainless Bearings |
| Řidítka | ONE Carbon Integrated Cockpit ICR |
| Brzda přední | SHIMANO ULTEGRA R8170, hydraulic disc brake / SHIMANO RT-MT800, 140mm |
| Brzda zadní | SHIMANO ULTEGRA R8170, hydraulic disc brake / SHIMANO RT-MT800, 140mm |
| Nába přední | DT Swiss ERC 1400 DICUT®, Carbon, CL, 12x100mm, Tubeless Ready |
| Nába zadní | DT Swiss ERC 1400 DICUT®, Carbon, CL, 12x142mm, SH11, Tubeless Ready |
| Pláště | Schwalbe Pro One Evo, V-Guard, TL-Easy, 30-622, ADDIX Race |
| Sedlovka | ONE Aero Carbon |
| Sedlo | Fizi:k Vento Argo R5, Alloy |
| Pedály | - |
| Výrobce: |
Superior
|
| Kategorie: | Silniční kola / Endurance |
| Materiál rámu | carbon |
| Ročník | 2023 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Sada | Shimano Ultegra Di2 |
| Počet převodů | 2x12 |