Váš košík je prázdný...
GT Force Expert 29" 2021
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
GT Force Expert 29" 2021
| Ročník | 2021 |
| Rám | Force Alloy 29" Frame, 150mm travel, BSA 73mm, LockR Pivots, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, 185x55mm Trunnion Shock Mount, ISCG05 |
| Vidlice | Fox Float Performance TBA, 170mm, 3-Pos Adj, 15x110mm Boost, 44mm offset |
| Tlumič | Fox Performance Elite Float DPX2 185x55mm Trunnion, 3Pos-Adj |
| Řazení | SRAM NX Eagle, 12-speed |
| Přehazovačka | SRAM NX Eagle |
| Kazeta | SRAM PG-1230, 11-50T |
| Řetěz | SRAM NX Eagle, 12-speed |
| Kliky | Truvativ Descendent 6K, Dub, 32t |
| Hlavové složení | FSA No.42 |
| Představec | GT Alloy Stem, 31.8mm Clamp, 45mm Length |
| Řidítka | GT Alloy Riser Bar, 30mm Rise, 780mm Wide, 5 Rise, 8 Back |
| Brzda přední | SRAM Code R Hydro Disc, 200/180mm Centerline Rotors |
| Ráfky | Stan's NoTubes Flow S1, 32h, Tubeless Ready |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Pláště | Maxxis Minion DHF, 29 x 2.5", 3C Maxx Terra, EXO+Maxxis Minion DHR II, 29 x 2.4", 3C Maxx Terra, EXO+ |
| Sedlovka | GT Dropkick Dropper Post, 31.6, Internal Routing, 125mm (S, M), 150mm (L, XL) |
| Sedlo | Fabric Scoop Shallow Sport, Steel Rails |
| Pedály | Not included |
| Výrobce: |
GT
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Celoodpružená |
| Ročník | 2021 |
| Podle pohlaví | pánská kola |