Váš košík je prázdný...
GT Force Elite 29" 2021
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
GT Force Elite 29" 2021
| Ročník | 2021 |
| Rám | Force Alloy 29" Frame, 150mm travel, BSA 73mm, LockR Pivots, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, 185x55mm Trunnion Shock Mount, ISCG05 |
| Vidlice | Marzocchi Bomber Z1, 170mm, GRIP Damper, 15x110mm Boost, 44mm Offset |
| Tlumič | Fox Performance Float DPX2 185x55mm Trunnion, 3Pos-Adj. |
| Řazení | SRAM SX Eagle, 12-speed |
| Přehazovačka | SRAM SX Eagle |
| Kazeta | SRAM PG-1210, 11-50T |
| Řetěz | SRAM SX Eagle, 12-speed |
| Kliky | SRAM SX Eagle Dub, 32t |
| Hlavové složení | FSA No.42 |
| Představec | GT Alloy Stem, 31.8mm Clamp, 45mm Length |
| Řidítka | GT Alloy Riser Bar, 30mm Rise, 780mm Wide, 5 Rise, 8 Back |
| Brzda přední | Tektro M745 Hydro Disc, 203/180mm Rotors |
| Ráfky | WTB ST i29 TCS 2.0, 32h, Tubeless Ready |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Pláště | Maxxis Minion DHF, 29 x 2.5", EXOMaxxis Minion DHR II, 29 x 2.4", EXO |
| Sedlovka | GT Dropkick Dropper Post, 31.6, Internal Routing, 125mm (S, M), 150mm (L, XL) |
| Sedlo | Fabric Scoop Shallow Sport, Steel Rails |
| Pedály | Not included |
| Výrobce: |
GT
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Celoodpružená |
| Ročník | 2021 |
| Podle pohlaví | pánská kola |