Má vaše ratolest závodní ambice? AUTHOR Ultrasonic 26 je parádní stroj se všemi detaily orientovanými na perfektní výkon! Velmi lehký rám z 3× tenčeného duralu a lehká duralová vidlice, komponenty Shimano Deore.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Má vaše ratolest závodní ambice? AUTHOR Ultrasonic 26 je parádní stroj se všemi detaily orientovanými na perfektní výkon! Velmi lehký rám z 3× tenčeného duralu a lehká duralová vidlice, komponenty Shimano Deore. Kolo se závodní geometrií, stroj, který rád závodí a rád vyhrává! Svému mladému jezdci nabídne nebývale velký jízdní komfort, jistotu v náročnějších pasážích a nemá na sobě ani gram zátěže navíc!
| Rám | triple butted hydroformní dural 6061 26" |
| Vidlice | dural 6061 26" |
| Řazení | SHIMANO Deore (10) |
| Přehazovačka | SHIMANO Deore |
| Kazeta | SHIMANO CS-M4100-10, 11-46 (10) |
| Řetěz | KMC X10 |
| Kliky | PROWHEEL, Charm 32 zubů, 155 mm kliky |
| Hlavové složení | PRESTINE Integrated 1.5" tapered |
| Představec | AUTHOR dural |
| Řidítka | AUTHOR Flat Top bar, rise 0 mm, 600 mm |
| Brzda přední | TEKTRO HD-M276, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzda zadní | TEKTRO HD-M276, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky | TEKTRO HD-M276 WS |
| Nába přední | AUTHOR Xenon, 32 děr |
| Nába zadní | AUTHOR Xenon, 32 děr |
| Ráfky | AUTHOR Argon 26, 32 děr |
| Dráty | nerez ocel 2.0 mm černé |
| Pláště | CST Jack Rabbit skládací 26" × 2.10" |
| Sedlovka | AUTHOR dural (31.6) |
| Sedlo | AUTHOR Champion CR |
| Pedály | plast |
| Velikosti | 13.5" |
| Hmotnost | 10,5 kg /13,5" |