Superior XF 9.7 RC je stvořen pro rychlost a výkon. Nová karbonová celoodpružená platforma s progresivní geometrií zajišťuje skvělé stoupání i stabilitu v technických sjezdech. 120mm odpružení DT Swiss zvládne i náročné XC tratě a lehké výplety DT Swiss XM 1700 SPLINE® dodají kolu dynamickou akceleraci.
Kupte si toto kolo a získáte doživotní dopravu zdarma
Kupte si toto kolo a získáte slevy do našeho servisu
Kupte si toto kolo a získáte VIP ceny pro další nákupy
Superior XF 9.7 RC je stvořen pro rychlost a výkon. Nová karbonová celoodpružená platforma s progresivní geometrií zajišťuje skvělé stoupání i stabilitu v technických sjezdech. 120mm odpružení DT Swiss zvládne i náročné XC tratě a lehké výplety DT Swiss XM 1700 SPLINE® dodají kolu dynamickou akceleraci. Bezdrátové řazení Shimano XT Di2zajistí přesné a spolehlivé řazení i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Rám vítězů
Zcela nová geometrie celoodpruženého karbonového rámu, která je progresivnější při stoupání a stabilnější v rychlých a technických sjezdech. Rám je otestovaný závody Světového poháru i olympijským vítězem Jaroslavem Kulhavým. Nově má rám UDH patku a novinkou je také integrované vedení kabeláže přes hlavové složení, díky čemu je rám plně kompatibilní s novými karbonovými komby, které jsme speciálně pro tento model vyvinuli.
Odpužení pro každou trať
Kolo je vybaveno vidlicí DT Swiss se zdvihem 120 mm a zadním tlumičem DT Swiss, který dává rámu zdvih 120 mm. Tyto tlumiče jsou skvělou volbou pro XC tratě, aby kolo neztrácelo svou rychlost a zároveň projelo všechny překážky a sjezdy.
Lehké výplety
Na kole jsme použili lehké výplety DT Swiss XM 1700 SPLINE®, které kolu přidají dynamičtější akceleraci a podpoří kolo v rychlé jízdě. Ráfky značky DT Swiss jsou sázkou na tu nejvyšší možnou kvalitu.
Inteligentní elektrické řazení
Nejnovější Shimano XT Di2 přináší rychlé, přesné a bezdrátové řazení, které zlepšuje zážitek z jízdy. Díky maximální spolehlivosti se můžete soustředit jen na vaši jízdu Ideální volba pro náročné jezdce, kteří chtějí výkon na nové úrovni.
| Ročník | 2025 |
| Rám | SU-01.2, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 110-120 mm, Integrated Cable routing, BB92, 3D alloy one pice link, Carbon swingarm, SR d |
| Vidlice | DT Swiss F232 ONE, Tapered, 15x110mm axle, 120mm travel |
| Tlumič | DT Swiss R232 ONE, size 190x45mm, ODL |
| Řazení | SHIMANO XT SW-M8250-IR, Di2, 12-speed |
| Přesmykač | SHIMANO XT RD-M8250, Shadow Plus Design |
| Kazeta | SHIMANO XT CS-M8200, 12-speed, 10-51T |
| Řetěz | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| Kliky | SHIMANO XT FC-M8200, 34T |
| Hlavové složení | ACROS AZX-644S, ICR, IPS, ZS56/28.6 - ZS56/40, BlockLock 150°, Stainless Bearings |
| Představec | ONE Race, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Řidítka | ONE Race, Alloy, 5mm rise, 31.8mm |
| Brzda přední | SHIMANO XT M8200, hydraulic disc brake, přední kotouč: SHIMANO SM-RT64, 180mm |
| Brzda zadní | SHIMANO XT M8200, hydraulic disc brake, přední kotouč: SHIMANO SM-RT64, 160mm |
| Pláště | Schwalbe Racing Ray Performance, TL-Ready, 29x2.25", ADDIX SpeedGrip |
| Sedlo | Fizi:k Ridon X5, Alloy |
| Pedály | - |
| Hmotnost | 12.00 kg, nosnost 120 kg |
| Výplety | DT Swiss XM 1700 SPLINE®, CL, 15x110mm, Tubeless Ready |
| Výrobce: |
Superior
|
| Kategorie: | Horská kola MTB / Celoodpružená |
| Ročník | 2025 |
| Podle pohlaví | pánská kola |
| Průměr kol | 29" |
| Odpružení kola | ano |
| Řazení/přehazovačka | Shimano XT |
| Zdvih vidlice | 120 mm |
| Typ brzd | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu | karbon |